Zamknij

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Wiadomo, który to miesiąc

Judyta Wanicka
10.12.2019 15:31
Julia Konarska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Julia Konarska jest w ciąży. Aktorka grająca Adelę w serialu „Przyjaciółki” spodziewa się dziecka, o czym poinformowała na Instagramie. Julii Konarskiej dość długo udało się utrzymać ciążę w tajemnicy przed mediami. Wiadomo, który to już miesiąc. 

Julia Konarska to aktorka znana gównie z roli Adeli, córki Eryka, w serialu „Przyjaciółki” emitowanym na antenie Polsatu. Zagrała także Helenę Karwowską w filmie „Bodo” oraz wielokrotnie przewijała się przez wielki ekran w epizodycznych rolach. 30-letnia gwiazda „Przyjaciółek”  już niedługo wcieli się w kolejną, kto wie, czy nie najważniejszą rolę w swoim życiu. Już za kilka miesięcy Julia Konarska zostanie mamą. 

Julia Konarska z serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży 

Julia Konarska jest w zaawansowanej ciąży, o czym można się przekonać, odwiedzając jej profil na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać u niej zaokrąglony brzuszek. Ciążowym zdjęciem gwiazda zareklamowała spektakl „Źli Żydzi” w warszawskim Teatrze Ateneum, w którym gra jedną z ról. Z opisu można się dowiedzieć, że Julia Konarska jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży.

Nie ma to jak zagrać premierę w 6. miesiącu ciąży. Zapraszam na „Złych Żydów” w reż. Macieja Kowalewskiego do Teatru Ateneum. Wyluzujesz, daję słowo – napisała aktorka. 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy z gratulacjami dla przyszłych rodziców. Będzie to pierwsze dziecko Julii Konarowskiej i jej partnera Radosława Korczaka. Ukochany aktorki zajmuje się produkcją wydarzeń muzycznych, m.in. festiwali Jazz Jamboree i Warsaw Summer Jazz Days.

RadioZET.pl/jw