Zamknij

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze. Zwiastun „W lesie dziś nie zaśnie nikt” [WIDEO]

Maciej Friedrich
29.10.2019 12:27
Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze. Zwiastun „W lesie dziś nie zaśnie nikt” [WIDEO]
fot. screen: YouTube

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to jedne z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazdy „Rodzinki.pl” zagrają wspólnie w horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu oraz zwiastun produkcji. 

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to aktorki, które popularność zawdzięczają w dużej mierze rolom w serialu „Rodzinka.pl”. Młode gwiazdy doskonale wykorzystały daną im szansę i są obecnie jednymi z najgorętszych nazwisk w krajowym show-biznesie. Obie otrzymują coraz to nowe propozycje zawodowe. Okazuje się, że niebawem obejrzymy obie aktorki w jednym filmie. Co ciekawe, będzie to horror, czyli gatunek nienależący w polskiej kinematografii do najpopularniejszych.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt” 

Jakiś czas temu pojawiły się plotki polskim horrorze. Okazuje się, że w produkcji wystąpią Julia Wieniawa i Weronika Gąsiewska. Premiera „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zaplanowana została na 13 marca 2020 roku. W sieci pojawił się już krótki zwiastun, a obie aktorki opublikowały na swoich profilach na Instagramie zdjęcia z planu. 

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu: „To makabra. Ja naprawdę nie chciałem”

Jak informuje portal Onet, za reżyserię „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odpowiada Bartosz M. Kowalski, twórca między innymi „Placu zabaw”. Głównymi bohaterami będą uczniowie uzależnieni od technologii, którzy przebywają na obozie „offline”. Podczas wędrówki przez las znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. 

Obok Julii Wieniawy i Wiktorii Gąsiewskiej w filmie zobaczymy między innymi Mirosława Zbrojewicza, Gabrielę Muskałę i Stanisława Cywkę

Zagłosuj

Czekasz na "W lesie dziś nikt nie zaśnie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/onet.pl/MF