Zamknij

Julia Wieniawa regularnie odrzuca role od Patryka Vegi? Zdradziła powód

17.09.2020 13:11
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Julia Wieniawa zdradziła, że otrzymała kilka propozycji wystąpienia w filmach Patryka Vegi, jednak do tej pory zdecydowała się zagrać tylko w jednej produkcji. Wyjawiła powód i zdradziła, co z premierą "Small World".

Julia Wieniawa regularnie odrzuca role od Patryka Vegi? Młoda gwiazda potwierdziła plotki dotyczące tego, że nie zobaczymy jej w kolejnej produkcji najbardziej kontrowersyjnego reżysera w Polsce. Zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się zagrać w jego filmie.

Zobacz także: „Magnezja” – zwiastun czarnej komedii od twórców „Disco Polo” 

Julia Wieniawa regularnie odrzuca role od Patryka Vegi? Zdradziła powód

Julia Wieniawa ma dopiero 21 lat, jednak już spory dorobek na swoim koncie. Zaczynała, gdy była nastolatką. Popularność przyniosła jej rola w serialu "Rodzinka.pl". Do tego pojawiła się w takich produkcjach jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Kobieta sukcesu" czy "Kobiety mafii".

Wieniawa współpracowała z Patrykiem Vegą dwukrotnie - przy filmach "Kobiety mafii" oraz "Small World", który nie miał jeszcze premiery. Na razie nie zamierza angażować się w nowe projekty reżysera, chociaż podobno jedna z ról miała być napisana specjalnie dla niej.

Patryk złożył mi parę propozycji. Jednak albo czas mi nie pozwalał na podjęcie współpracy, albo dana rola była dla mnie zbyt kontrowersyjna lub wymagająca - powiedziała w rozmowie z serwisem pomponik.pl.

21-latka zapewnia, że darzy reżysera sympatią i bardzo lubi z nim współpracować. Dodaje również, że w przyszłości być może jeszcze spotka się z Vegą na planie.

"Small World": kiedy premiera filmu Patryka Vegi z Julią Wieniawą?

Film "Small World" został nakręcony ponad rok temu, jednak nie doczekał się jeszcze premiery. 

Patryk chyba ma jakieś inne plany filmowe przed wypuszczeniem tego. Mówił mi ostatnio, że ma to wyjść w listopadzie albo grudniu - dodała Wieniawa w rozmowie z serwisem pomponik.pl.
Zobacz także: „Synchronic” – Jamie Dornan i Anthony Mackie w zwiastunie widowiska science-fiction 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Pomponik.pl