Zamknij

Julia z "Barw szczęścia" w ciąży! Marta Nieradkiewicz zostanie mamą

Redakcja
16.10.2017 11:29
Marta Nieradkiewicz zostanie mamą Barwy szczęścia
fot. ons.pl

Aktorska para Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik zostaną rodzicami. Gwiazda "Barw szczęścia", serialowa Julia, jest w czwartym miesiącu ciąży.

Marta Nieradkiewicz to znana aktorka serialowa i filmowa, która wcielała się m.in. w rolę Julii w serialu "Barwy szczęścia". 34-letnia gwiazda nie miała wcześniej czasu na macierzyństwo, jednak - jak poinformował "Dobry tydzień" - aktorka i jej partner zdecydowali się na dziecko i ogłosili, że spodziewają się potomstwa. Znajoma, na którą powołuje się magazyn "DT", twierdzi, że przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi, a Marta jest już w czwartym miesiącu ciąży.

Nieradkiwicz i Ogrodnik są parą już od kilku lat. Poznali się w 2013 roku, kiedy aktor był wkrótce po zakończeniu poprzedniego związku. Z wcześniejszych informacji wynikało, że partnerka gwiazdora zarzucała mu, że zbyt dużo czasu poświęca pracy. Podobno u boku koleżanki-aktorki Dawid znalazł spokój. Marta rozumie i podziela jego pasję do aktorstwa - nic dziwnego, że zdecydowali się na ten krok.

Przypomnijmy, że serial "Barwy szczęścia" z udziałem Marty Nieradkiewicz emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:05 na TVP2. Powtórki zobaczyć można kolejnego dnia o 10.:0 oraz 19:25 - czyli tuż przed premierą kolejnego epizodu.

Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy wiele cierpliwości i wytrwałości w najbliższych miesiącach.

RadioZET.pl/DT/SA