Zamknij

„Jurassic World: Dominion” – jest plakat i nowa data premiery kontynuacji "Parku Jurajskiego"

07.10.2020 14:15
„Jurassic World: Dominion” – jest plakat i nowa data premiery kontynuacji "Parku Jurajskiego"
fot. Xinhua / eyevine/EAST NEWS

„Jurassic World: Dominion”, czyli kolejna część słynnej sagi, opowiadającej o Parku Jurajskim, doczekała się nowego plakatu. Poznaliśmy też nową datę premiery. Kiedy film trafi do kin?

Pandemia koronawirusa ma coraz silniejszy wpływ na świat rozrywki. Kolejne wytwórnie filmowe przekładają swoje największe premiery, a kina stają przed decyzjami o całkowitym zamknięciu. W obecnej sytuacji przedstawiciele wytwórni obawiają się wypuścić swoje hity do kin, nie tylko bojąc się o wyniki finansowe, ale także o dalsze rozprzestrzenianie się wirusa.

Dzisiaj do grupy przesuniętych produkcji dołączył film „Jurassic World: Dominion”. Reżyser Colin Trevorrow podzielił się w swoich mediach społecznościowych informacją o przesunięciu daty premiery.

„W ciągu trzech ostatnich miesięcy pracowałem niestrudzenie z wyśmienitą obsadą i ekipą nad filmem, którego nie możemy się doczekać, by pokazać światu. Mimo, że będziemy musieli poczekać chwilę dłużej, produkcja będzie tego warta. Zostańmy zdrowi i dbajmy o siebie nawzajem do tego czasu” – napisał reżyser na Twitterze.

„Jurassic World: Dominion” – oficjalny plakat

Wpis reżysera okraszony był też pierwszym teaserowym plakatem. Ten prezentuje się następująco:

„Jurassic World: Dominion” – obsada i ekipa

Trzecia część nowej wersji „Parku Jurajskiego” wyreżyserowana będzie przez Colina Trevorrowa, czyli człowieka, stojącego za sukcesem „Jurassic World” z 2015 roku. Scenariusz do filmu powstał pod okiem Trevorrowa oraz Emily Carmichael („Pacific Rim: Rebelia”, „Battle at Big Rock”, filmu krótkometrażowego osadzonego w świecie „Jurassic World”) i Dereka Connolly’ego, współscenarzysty „Detektywa Pikachu”, „Konga: Wyspy Czaszki” i „Na własne ryzyko”, czyli debiutu reżyserskiego Trevorrowa.

Na ekranie zaś zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd. W nowej odsłonie pojawią się bowiem nie tylko gwiazdy nowej wersji franczyzy, ale także aktorzy z oryginalnych części „Parku Jurajskiego”. Obok Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, mają wystąpić także: Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum. W filmie zobaczymy także: Justice’a Smitha, BD Wonga, czy Daniellę Pinedę.

„Jurassic World: Dominion” – kiedy premiera?

Data premiery filmu „Jurassic World: Dominion” została przesunięty o niemal rok do przodu. Jak widzimy na plakacie, umieszczony w social mediach, nowy termin premiery to 10 czerwca 2022 roku. Istnieje duża szansa, że tak jak przy poprzednich odsłonach, polska premiera zbiegnie się z premierą amerykańską.

Czytaj także: Jessica Chastain jako tajna agentka. Zobacz zwiastun thrillera „The 355”