Zamknij

Justyna Żyła skrytykowana w Tańcu z Gwiazdami. Pavlović nie szczędziła słów

Redakcja
01.03.2019 22:37
Justyna Żyła skrytykowana w Tańcu z Gwiazdami. Pavlović nie szczędziła słów
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła w wyjątkowy sposób została skrytykowana przez jurorów już w pierwszym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Występ byłej żony znanego polskiego skoczka narciarskiego spotkał się z ogromną krytyką przede wszystkim ze strony Iwony Szymańskiej-Pavlović. Padły mocne słowa.

Już w pierwszym odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" padły ostre słowa krytyki w kierunku niektórych z uczestników. Wśród nich znalazła się między innymi Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły, polskiego skoczka narciarskiego. 

Justyna Żyła ostro skrytykowana przez jurorów

- Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa. Moje ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś to za dużo powiedziane. Masakra! - powiedziała Pavlović.

Ola Jordan również postanowiła zabrać głos, jednak również od niej para nie usłyszała pochlebnych słów:

- Bez sensu jest ten taniec. Ale ładnie wyglądałaś.

Jurorom próbował przerywać Tomasz Barański, broniąc partnerki. Z widowni co chwilę rozlegały się krzyki sprzeciwu i buczenie, również podczas ocen jurorów. Wielu widzów uznało komentowanie tańca Żyły za atak personalny i zupełnie nie związane z programem nawiązywanie do szczegółów jej prywatnego życia. Za kulisami wspierał ją także Qczaj. Pocieszał ją, że jest idealnym przykładem na to, że matka po rozwodzie może sobie ułożyć życie.

Justyna Żyła i Tomek Barański otrzymali od jurorów "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" tylko 8 punktów. 1 przyznała im Iwona Szymańska-Pavlović, 2 Ola Jordan, a 5 Andrzej Grabowski. Jest to najsłabszy wynik ze wszystkich par w programie.

Zobacz także

Justyna Żyła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Taniec Justyny Żyły wzbudził gigantyczne emocje nie tylko wśród jurorów, ale także wśród internautów. Po występie w sieci od razu zaczęły pojawiać się komentarze od osób, które próbują bronić celebrytki. Nie brakuje jednak także ostrych słów krytyki.

Pomimo uzyskania przez parę najniższego wyniku, w pierwszym odcinku programu nikt nie odpadł. Oznacza to, że Justyna Żyła będzie miała jeszcze szansę, aby zaprezentować się ponownie.

Fragment występu można zobaczyć poniżej:

» Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

RadioZET.pl/KP