Zamknij

KJ Apa z "Riverdale" w filmie o pandemii śmiercionośnego wirusa [FOTO]. Kiedy premiera "Songbird"?

29.10.2020 16:24
"Songbird" - KJ Apa w filmie o pandemii śmiercionośnego wirusa
fot. DFree / Shutterstock.com

KJ Apa wystąpi w głównej roli w pandemicznym dramacie "Songbird". O czym dokładnie opowie film i kiedy odbędzie się premiera? Podajemy najważniejsze szczegóły. Są też pierwsze zdjęcia.

KJ Apa, znany powszechnie jako Archie z "Riverdale", pokaże nam swoje znacznie poważniejsze oblicze. Aktor wystąpi w survivalowym dramacie "Songbird" opowiadającym o pandemii śmiercionośnego wirusa, z którym ludzkość nie potrafi sobie poradzić. Poniżej znajdziecie szczegóły fabularne, informacje o obsadzie i pierwsze zdjęcia.

"Songbird" - KJ Apa w filmie o pandemii śmiercionośnego wirusa

"Songbird" to dramat rozgrywający się w świecie owładniętym pandemią tajemniczego wirusa. Akcja filmu przeniesie nas cztery lata w przyszłość, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez śmiertelnego wirusa. Choć rząd interweniował na wiele sposobów, zaraza nie tylko nie minęła, ale przybrała na sile przez mutację wirusa.

Głównym bohaterem filmu będzie młody kurier, odporny na zakażenie. Całość określana jest mianem filmu o miłości w trudnych czasach

"Songbird" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Adam Mason, który wraz z Simonem Boyesem napisał też scenariusz. W roli głównej wystąpi gwiazdor Netflixa - Kj Apa. U jego boku pojawią się: Alexandra Daddario, Jenna Ortega, Bradley Whitford, Peter Stormare, Craig Robinson, Paul Walter Hauser, Ethan Josh Lee, Lia McHugh i Michole Briana White, a także Demi Moore w roli bezdusznej i bezwzględnej antagonistki. 

Zdjęcia ruszyły we wrześniu. Data premiery filmu "Songbird" nie jest obecnie znana.

Zobacz także