Zamknij

Kacper Kuszewski ostatni raz w „M jak Miłość”. Jak odejdzie Marek Mostowiak?

Redakcja
25.10.2018 10:56
Kacper Kuszewski ostatni raz w „M jak Miłość”. Jak odejdzie Marek Mostowiak?
fot. Instagram:@kacperkuszewski_fc

Kacper Kuszewski związany był z „M jak Miłość” od pierwszego odcinka. W postać Marka Mostowiaka wcielał się przez niemal 18 lat. Aktor postanowił jednak zrezygnować z dalszego udziału w produkcji. W którym odcinku po raz ostatni wystąpi Kuszewski? W jaki sposób serial pożegna się z postacią Marka Mostowiaka?

„M jak Miłość” to serial, który towarzyszy widzom od 18 lat. Pierwszy odcinek sagi rodu Mostowiaków wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Produkcja okazała się hitem, do dziś serial cieszy się ogromną popularnością, a widzowie z zainteresowaniem śledzą wątki związane z ich ulubionymi bohaterami. Jednym z nich bez wątpienia jest Marek Mostowiak, syn Barbary i Lucjana. W jego rolę od początku wcielał się Kacper Kuszewski.

Dla Kuszewskiego rola w „M jak Miłość” była nie tylko wieloletnim angażem, ale także trampoliną do popularności. Sympatyczny aktor pojawił się w kilku telewizyjnych show. Zajął trzecie miejsce w trzeciej edycji „Jak oni śpiewają” emitowanego przez Polsat, w 2011 roku został zwycięzcą „Tańca z gwiazdami”. Z kolei w 2017 roku wygrał ósmą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Realizował się również muzycznie, w latach 2016-2018 będąc wokalistą zespołu Leszcze.

Kacper Kuszewski
fot. Instagram:@kacperkuszewski_fc

Kacper Kuszewski odszedł z „M jak Miłość”

Fani „M jak Miłość” byli bardzo zawiedzeni, gdy w czerwcu 2018 roku pojawiła się informacja o tym, że Kuszewski postanowił zrezygnować z udziału w serialu. Aktor w wywiadach skarżył się na warunki pracy na planie produkcji. Dwa miesiące później wyznał również, że postanowił poszukać innych aktorskich wyzwań i był już zmęczony byciem kojarzonym jedynie z postacią Mostowiaka. Jak sam powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu”:

– Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej po nowe doświadczenia.

Kiedy Marek Mostowiak zniknie z „M jak Miłość”?

Oczywiście odejście Kuszewskiego wymusiło na scenarzystach pożegnanie postaci Marka Mostowiaka. Jak dowiedział się „Super Express”, bohater postanowi na stałe wyjechać do Irlandii, by dołączyć do swojej żony Ewy. Wpływ na jego decyzję będą miały problemy finansowe i osobiste. 13 listopada ma nastąpić emisja odcinka, w którym Mostowiak pożegna się z siostrą i opuści Polskę. Pojawi się jednak gościnnie jeszcze raz. Ostatecznie ma zniknąć z produkcji pod koniec listopada 2018.

W serialu pojawiają się również nowe postacie. Do obsady „M jak Miłość” dołączył syn Janusza Józefowicza.

RadioZET.pl/se.pl/MF