Zamknij

Kacper Kuszewski wreszcie zdradził, dlaczego odszedł z „M jak miłość”

Redakcja
13.08.2018 13:08
Kacper Kuszewski
fot. Instagram

To już dwa miesiące, od kiedy Kacper Kuszewski ogłosił, że odchodzi z „M jak miłość”. Od tamtego czasu pojawiały się spekulacje o przyczynach rozstania z serialem. Wreszcie aktor uznał, że pora zdradzić powody swojej decyzji.

Odejściem Kacpra Kuszewskiego z „M jak miłość” zaskoczeni byli nie tylko fani serialu, ale także scenarzyści i ekipa realizacyjna. Aktor o swojej decyzji poinformował na planie zaledwie kilka dni przed podaniem tego do publicznej wiadomości.

Od razu pojawiły się spekulacje na temat możliwych powodów tego rozstania, a wypowiedź Kuszewskiego, w której skrytykował szokujące praktyki na planie serialu, odbiła się szerokim echem i nie została dobrze odebrana m.in. przez Ilonę Łepkowską. Sam Kuszewski jednak nie chciał wtedy mówić o tym, dlaczego zdecydował się odejść. Wreszcie postanowił to wyjaśnić.

Dlaczego Kacper Kuszewski odszedł z „M jak miłość”?

W rozmowie z magazynem „Plejada” aktor powiedział, że... choć lubił rolę Marka Mostowiaka, to jednak bohater ten już mu się znudził.

– „M jak miłość” przez lata zapewniało mi komfortową sytuację. Większość aktorów żyje od propozycji do propozycji i nigdy nie wie, czy telefon zadzwoni, czy nie. A ja miałem stałą pracę! Z drugiej strony czułem się już znużony, potrzebowałem zmiany i nowych wyzwań. Wielu widzów kojarzy mnie tylko z rolą Marka i zaczęło mnie to uwierać. Wiem, że trudno będzie mi się od tego wizerunku „odkleić”, ale chcę pokazać swoje inne aktorskie kolory i możliwości – powiedział aktor w wypowiedzi.

Chyba się tego spodziewaliśmy. Warto przypomnieć, że podobne decyzje podjęli wcześniej m.in. Małgorzata Kożuchowska, która zrezygnowała z roli Hanki Mostowiak, czy też Piotr Cyrwus, grający Ryszarda Lubicza w serialu „Klan”.

RadioZET.pl/SA