Zamknij

Kacper Kuszewski żegna się z „M jak miłość”. „Nie chciałem ginąć w kartonach”

Redakcja
13.11.2018 11:10
M jak miłość
fot. Instagram

To już dziś w „M jak miłość” Marek Mostowiak i jego rodzina definitywnie opuszczą Grabinę. Grający go Kacper Kuszewski podsumowuje rozstanie z serialem. „Nie chciałem ginąć w kartonach”.

O tym, że Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”, wiadomo od dawna. To dziś, 13 listopada, czyli w 1398. odcinku serialu, Marek Mostowiak na dobre wyjedzie z Polski wraz z rodziną. Choć bohater pojawi się jeszcze na chwilę w jednym z epizodów, to jednak w dzisiejszym odcinku nastąpi definitywne rozstanie Marka z krajem.

Kacper Kuszewski: nie chciałem zginąć w kartonach

Jak przyznawał Kacper Kuszewski, pożegnanie się z „M jak miłość” było dla niego bardzo trudne. To jeden z nielicznych aktorów, którzy w serialu grali od początku, czyli przez 18 lat. Okazuje się, że gwiazdor o planach odejścia powiadomił twórców serialu już wiele miesięcy temu. Chciał zadbać o to, by jego rozstanie z produkcją było dopracowane w scenariuszu.

„Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach” – cytuje Kuszewskiego „Super Express”.

Ostatni odcinek „M jak miłość” z Markiem Mostowiakiem

Marek Mostowiak zjawi się jeszcze w kraju, ale tylko na chwilę – na ślubie Marysi i Artura, który zobaczymy już w 1401. odcinku „M jak miłość”. Będzie to jednak tylko mały epizod, po którym Kuszewski rozstanie się z serialem raz na zawsze.

Fani serialu na pewno będą tęsknić. Kto wie, może kiedyś jeszcze aktor będzie chciał do „Emki” powrócić – tak jak na przykład Marcin Bosak, który po 12 latach znów pojawi się w „M jak miłość”.

Zobacz także

RadioZET.pl/SA