Zamknij

„Kapitan Marvel”: Zobacz drugą zapowiedź hitu Marvela [WIDEO]

Redakcja
05.12.2018 10:51
„Kapitan Marvel”: Zobacz drugą zapowiedź hitu Marvela [WIDEO]
fot. Instagram:@captainmarvelofficial

„Kapitan Marvel” to druga obok „Avengers 4” produkcja Marvela z niecierpliwością wyczekiwana przez fanów. W sieci pojawił się drugi zwiastun zdradzający nieco informacji na temat fabuły. 

Filmowe uniwersum Marvela stale się rozwija. Kolejne filmy opisujące komiksowych bohaterów lub całe ich drużyny zazębiają się, tworząc spójną opowieść, którą śledzimy od lat. Ostatnio w uniwersum zaszły drastyczne zmiany, kiedy Thanos zdołał zdobyć wszystkie Kamienie Nieskończoności. Fani z niecierpliwością czekają na czwartą część „Avengers”, by dowiedzieć się, jak potoczy się historia. Dużą rolę w nowej części może odegrać postać Kapitan Marvel. Film opowiadający jej historię został zapowiedziany na marzec 2019 roku, czyli miesiąc przed zapowiadaną premierą „Avengers 4”. W sieci pojawił się drugi już zwiastun przygód Carol Denvers. 

ZOBACZ: Trailer "Avengers 4" lada dzień? Wygadał się jeden z aktorów

Screen z zapowiedzi
fot. Instagram:@captainmarvel_official_

Nowy zwiastun „Kapitan Marvel”

Drugi zwiastun produkcji zdradza nieco więcej szczegółów dotyczących genezy samej Kapitan Marvel. Kosmiczna rasa Kree odnalazła ją bez pamięci i przemieniła na swoje podobieństwo. Denvers powraca na ziemię, by dowiedzieć się czegoś o swojej przeszłości i nawiązuje kontakt z Nickiem Fury. Warte odnotowania jest, że odgrywany przez Samuela L. Jacksona bohater nie jest jeszcze szefem organizacji S.H.I.E.L.D. i nie stracił jeszcze oka. Fabuła ma zatem miejsce o wiele wcześniej niż innych produkcji Marvela. 

W zapowiedzi jasno pokazany został antagonista głównej bohaterki. To zmiennokształtna rasa Skrulli, która chce podbić Ziemię. Jak poradzi sobie z nimi Kapitan Marvel, przekonamy się już w marcu.

RadioZET.pl/MF