Zamknij

Karol Strasburger spotka się z gejszą? Nowy program w Polsacie

Redakcja
17.07.2018 10:38
Karol Strasburger spotka się z gejszą? Nowy program w Polsacie
fot. EAST NEWS

Programy, które łączą występy gwiazd i zagraniczne podróże, cieszą się bardzo dużą popularnością. Niebawem stacja Polsat wyemituje nowy format. Wśród zaproszonych gości zobaczymy między innymi znanego z „Familiady” Karola Strasburgera.

Programy, w których uczestnikami są znani i lubiani aktorzy, piosenkarze czy dziennikarze, przyjęły się doskonale. Widzowie wolą oglądać perypetie celebrytów niż nieznanych im osób. Świadczą o tym między innymi sukcesy formatów przygotowanych przez TVN. Zarówno „Azja Express”, jak i „Agent Gwiazdy” cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że również inne stacje szukają podobnych rozwiązań. W szranki już niedługo stanie Polsat.

Karol Strasburger w nowym show

Nowy program przygotowywany przez Polsat połączy dwa elementy bardzo lubiane przez widzów: występy znanych uczestników oraz zagraniczne podróże. „Lepiej późno niż wcale” oparte jest na doskonale znanym formacie amerykańskiej telewizji NBC „Better later than never”. Interesujący jest dobór uczestników, bowiem założeniem jest udział czterech dojrzałych mężczyzn. W krajowej edycji wystąpią więc: gwiazda „Familiady” Karol Strasburger, aktor Piotr Polk, lider śląskiego kabaretu Rak Krzysztof Hanke oraz legenda lekkoatletyki Władysław Kozakiewicz.

Gwiazdy podróżują w nieznane

Panowie zostają przewiezieni na lotnisko, do końca nie wiedząc, gdzie wyruszają. W miejscu docelowym nie tylko zwiedzają, ale też mierzą się z wieloma zadaniami i przeżywają przygodę życia. Ich przewodnikiem w podróży jest młody i zabawny youtuber Rafał Masny, znany z kanału Abstrachuje. Pierwszym przystankiem uczestników ma być Tokio. Panowie między innymi spotkają się z gejszą i wezmą udział w zawodach sumo. Widzowie będą również mogli podziwiać ich w tradycyjnych japońskich strojach.

Program zapowiada się bardzo ciekawie i może być sporą konkurencją dla mającego pojawić się jesienią „Ameryka Ekspress”.

RadioZET.pl/MF