Zamknij

Karolina Korwin Piotrowska miażdży film "Miłość do kwadratu". Mocne słowa dziennikarki

16.02.2021 15:26
Karolina Korwin Piotrowska
fot. Piotr Kamionka/ Reporter/ East News

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała najnowszą komedię romantyczną Netflixa - "Miłość do kwadratu". Dziennikarka nie przebiera w słowach i odradza oglądanie filmu internautom.

Karolina Korwin Piotrowska bardzo krytycznie podeszła do pierwszej polskiej komedii romantycznej Netflixa -  "Miłość do kwadratu". To historia o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice, która pewnego dnia poznaje flirciarza o imieniu Enzo. Karolina Korwin Piotrowska na instagramowym profilu nie przebiera w słowach. 

Zobacz też:  „Miłość do kwadratu“ – zwiastun polskiej komedii romantycznej Netflixa

Karolina Korwin Piotrowska miażdży film "Miłość do kwadratu". Mocne słowa dziennikarki

"Ten film puka w dno od samego spodu. Czyli można niżej, gorzej, głupiej i kompletnie bez reżysera, bez nawet cienia scenariusza, za to z koszmarną peruką, obcymi słówkami podczas rozmowy w korpo, dialogami z podręcznika pt. Jak nigdy nie pisać filmowych dialogów, przejażdżkami szpanerskim mustangiem po pustej epidemicznej Warszawie, klatą Banasiuka, wielkim i zestresowanym psem reproduktorem i Karolakiem of kors" - pisze Piotrowska.

Dziennikarka odradza wszystkim oglądanie polskiej produkcji, choć zwraca uwagę na jedno nazwisko, które jej zdaniem warto zapamiętać. To Adrianna Chlebicka, odtwórczyni roli głównej w "Miłość do kwadratu".

"Tata Kazika tez jest. I nie, nie było to śmieszne, żenujące raczej. I tak bardzo mi wstyd i żal za tych, którzy wzięli w tym udział....Aż mi gorączka skoczyła. Nie oglądajcie tego. Zapamiętajcie Adę Chlebicką" - podsumowała Korwin Piotrowska.

W komentarzach internauci przyznali jej rację. Ci, którzy widzieli film, nie zostawili na nim suchej nitki. Widzieliście już polską komedię romantyczną Netflixa?