Zamknij

Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN po 12 latach. Co się stało ?

Redakcja
13.12.2018 11:14
Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN po 12 latach. Co się stało ?
fot. Sylwia Olszewska/East News

Karolina Korwin Piotrowska to dziennikarka, która z TVN była związana od 2006 roku. W mediach społecznościowych ogłosiła, że kończy współpracę ze stacją. Czemu zdecydowała się na podjęcie takiej decyzji?

Karolina Korwin Piotrowska to popularna dziennikarka telewizyjna i radiowa oraz felietonistka. W latach 1995-2001 była dziennikarką Radia ZET, gdzie prowadziła audycje „Klub Radia ZET”, „Filmzet”, „Mniej więcej serio” oraz „Weekend z Radiem ZET”. Na antenie przeprowadzała wywiady z wieloma znanymi gośćmi, między innymi Stevenem Spielbergiem, Sophią Loren, Romanem Polańskim oraz wieloma politykami. Od stycznia 2018 roku można usłyszeć ją w Antyradiu, gdzie wraz z Michałem Figurskim prowadzi program „Najgorsze państwo świata”.

Telewizyjna kariera Korwin Piotrowskiej rozpoczęła się w 1998 roku od współpracy ze stacją E!Entertaiment. Od kwietnia 2006 roku dziennikarka związana jest z TVN Style, gdzie prowadziła popularny „Magiel towarzyski”. Była jurorką dwóch pierwszych edycji programu „Top Model”. Od 2017 roku prowadzi autorski program „Sława” na TVN Style oraz „DKF” na antenie TVN Fabuła. Niestety widzowie już niedługo będą musieli pożegnać się z Karoliną. Dziennikarka zapowiedziała, że kończy współpracę ze stacją. 

Korwin Piotrowska
fot. Instagram:@karolinakp

Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN

O swojej decyzji Korwin Piotrowska poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 12 grudnia na swoim profilu na Instagramie napisała:

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVNTo był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie »Zimna wojna«, »Kler« czy »Nina« będą miały ogromne zasięgi i odzew, zapytałabym, »a co to takiego zasięg?«. Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam!”

Nie wiadomo niestety, jakie marzenia wyrusza spełniać Karolina Korwin Piotrowska, ale trzymamy kciuki.

Wpis Korwin Piotrowskiej
fot. Instagram:@karolinakp

RadioZET.pl/MF