Zamknij

Karolina Sawka: tak dziś wygląda Nel z "W pustyni i w puszczy"

Redakcja
23.06.2017 11:26
Karolina Sawka Nel W pustyni i w puszczy
fot. screen

10-letnią Karolinę Sawkę po raz pierwszy zobaczyliśmy w roli Nel z filmowej adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Dziewczynka z filmu, który premierę miał w 2001 roku, jest dziś piękną kobietą. Jak po tylu latach wygląda mała Nel?

Aż 16 lat minęło, odkąd na ekranach kin pojawił się film "W pustyni i w puszczy". W głównych rolach wystąpili w nim Adam Fidusiewicz, jako Staś Tarkowski, i Karolina Sawka, jako Nel Rawlison. Fidusiewicz wykorzystał ten moment, by rozwijać swoją karierę. Szybko dostał angaż w "Na Wspólnej" i często pojawia się w polskich serialach. Jego filmowa towarzyszka wybrała jednak inną drogę i dosłownie zniknęła na wiele lat, pojawiając się w paru filmach tylko epizodycznie. Nic dziwnego, że jej nowe zdjęcia wzbudzają w sieci zainteresowanie.

Jak dziś wygląda Nel? Oto kilka jej najnowszych zdjęć.

Karolina Sawka po roli Nel wcale nie próbowała zaistnieć w branży filmowej. Ostatecznie jednak nie porzuciła aktorstwa zupełnie. Teraz jest studentką wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Niedawno u boku Pawła Ciłkosza zagrała w sztuce teatralnej pt. "Wywiad". Ciekawe, kiedy będziemy mogli podziwiać ją na dużym ekranie.

RadioZET.pl/SA