Zamknij

Karolina Szostak dostała program o zdrowiu i diecie

Redakcja
08.06.2017 07:43
Karolina Szostak dostała program o zdrowiu i diecie
fot. ons.pl

6 czerwca można było zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu Polsatu „Po zdrowie z Martą i Karoliną".

Program prowadzą Karolina Szostak i Marta Kordyl. Panie doradzają widzom w kwestii zdrowego odżywiania, np. jakie jedzenie zabrać ze sobą do pracy, by ograniczyć spożywanie niezdrowych produktów.

Zobacz także

Karolina Szostak w ostatnim roku przeszła niesamowitą metamorfozę. Na oczach całej Polski prezenterka straciła kilkadziesiąt kilogramów. O swojej przemianie napisała książkę „Moja spektakularna metamorfoza”, której współautorką jest Marta Kordyl, prywatnie przyjaciółka gwiazdy.

Karolina Szostak nigdy nie ukrywała, że za jej przemianą stoi doktor Dąbrowska, której dietę stosuje dziennikarka. W ciągu czterdziestodniowego postu, polegającego na radykalnej eliminacji wielu produktów, organizm pozbywa się toksyn i zbędnych kilogramów. Dziś Karolina jest symbolem walki o zdrowie i najlepszą wersję siebie.

– Przez sześć tygodni oczyszczałam organizm, pijąc jedynie soki warzywne i jedząc m.in. ogórki, marchewkę i pomidory. Nie było łatwo. Gdybym zjadła coś niedozwolonego, to cały post musiałabym przerwać – tłumaczyła piękna dziennikarka w magazynie „Party”. 

Program „Po zdrowie z Martą i Karoliną” można oglądać od 6 czerwca w każdy wtorek na stronie polsatsport.pl.

RadioZET.pl/SI