Zamknij

Karolina Wnęk z „Big Brothera” o śmierci Janusza Dzięcioła. „Wszystko jest zapisane u góry”

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 14:45
Karolina Wnęk
fot. Beata Zawadzka/East News

Janusz Dzięcioł zmarł 6 grudnia w wypadku na przejeździe kolejowym. Uczestnicy programu „Big Brother” są wstrząśnięci nagłą śmiercią finalisty pierwszej edycji programu.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Finalista pierwszej edycji programu „Big Brother”, strażnik miejski i poseł zginął w wypadku kilka dni temu. Widzowie pokochali go za niesamowitą życzliwość, empatię i spokój. Jego starania w programie obserwowało niemal 10 mln osób.

Producenci „Big Brothera” upamiętnili zmarłego uczestnika wzruszającym nagraniem. Także uczestnicy ostatniej edycji komentują tragiczny wypadek w Białym Borze. Teraz na temat śmierci Janusza Dzięcioła wypowiedziała się Karolina Wnęk.

Big Brother: Karolina Wnęk o śmierci Janusza Dzięcioła

Karolina Wnęk w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że śmierć Janusza Dzięcioła była dla niej trudnym przeżyciem.

Jako uczestniczkę programu „Big Brother” bardzo mnie to dotknęło. Jak dowiedziałam się w piątek o tej tragedii, bardzo mnie to uderzyło. Składam kondolencje dla rodziny pana Janusza. Niech spoczywa w pokoju – powiedziała.

W internecie często mówi się o „klątwie”, która ciąży nad uczestnikami programu „Big Brother”. Janusz Dzięcioł nie jest pierwszą osobą, która zginęła w tragicznych okolicznościach – kilka lat temu głośno było o tajemniczej śmierci Anny Baranowskiej. Karolina Wnęk zdradziła, co myśli na ten temat.

Raczej nie wierzę w fatum lub klątwy. Bardzo sceptycznie do wszystkiego podchodzę. Raczej wszystko jest zapisane u góry i tak miało po prostu być – powiedziała.

RadioZET.pl/PCh