Zamknij

Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia". Tak się pożegnała

Redakcja
02.10.2017 08:43
Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia". Tak się pożegnała
fot. ons.pl

Kasia Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia". W tym tygodniu zobaczymy ostatnie odcinki z udziałem sympatycznej aktorki. Gwiazda postanowiła pożegnać się z fanami w mediach społecznościowych.

O tym, że Kasia Zielińska żegna się z „Barwami szczęścia", wiadomo już od kilku miesięcy. Jednak dopiero teraz aktorka zdecydowała się oficjalnie pożegnać ze swoimi fanami.

„Kochani! Nadszedł czas, żeby wszystkim wspaniałym widzom Barw Szczęścia powiedzieć KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEZ TE 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ. W tym tygodniu zobaczycie moje ostatnie sceny. To był magiczny czas z Wami. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć przy nowych wyzwaniach filmowych, serialowych i teatralnych. W Was cała moja siła. Dziękuję za każdy dzień przed telewizorem. Trochę tego było. To co? Czas na jakieś nowości? Obiecajcie, że będziecie ze mną?" – można przeczytać we wpisie, który aktorka udostępniła kilka dni temu na swoim oficjalnym Facebooku.

Aktorka chyba jednak na razie zrobi sobie przerwę od grania – niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Co będzie dalej? Tego Kasia nie zdradziła.

RadioZET.pl/SI