Zamknij

„M jak Miłość”: Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Aktorka komentuje

Redakcja
12.02.2019 11:15
„M jak Miłość”: Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Aktorka komentuje
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd serialu „M jak Miłość”. Pojawiły się jednak plotki dotyczące jej odejścia z produkcji. Aktorka opublikowała w sieci wpis, w którym jednoznacznie komentuje te doniesienia.

Katarzyna Cichopek to polska aktorka, która zadebiutowała na ekranach w 1997 roku w filmie „Boża podszewka”, jednak jej kariera nabrała rozpędu, dopiero gdy dołączyła do obsady „M ja Miłość”, gdzie wcieliła się w rolę Kingi Zduńskiej. W serialu występuje od początku, czyli już od 19 lat. Popularność zaowocowała zaproszeniem aktorki do drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” emitowanej przez TVN. Wraz z tancerzem Marcinem Hakielem wygrała program, a trzy lata później taneczna para się pobrała. Kasia i Marcin mają dwójkę dzieci, a w listopadzie 2018 roku Cichopek ponownie pokazała ciążowy brzuszek.

Katarzyna Cichopek M jak Miłość
fot. Instagram:@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek odejdzie z „M jak Miłość”?

W mediach pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek może zniknąć z obsady „M jak Miłość”. Informacja zaniepokoiła wielu fanów, którzy bez postaci sympatycznej Kingi wręcz nie wyobrażają sobie dalszych odcinków serialu. Plotki pojawiły się, gdy w scenariuszu odcinka 1423. wyszło na jaw, że Zduńska martwi się o swoje życie i prosi przyjaciółkę o zajęcie się jej dziećmi, gdyby stało się najgorsze. Według wielu internautów była to oczywista zapowiedź odejścia Katarzyny z obsady.

Doniesienia postanowiła skomentować sama zainteresowana. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym oglądamy ją przed studiem filmowym serialu. Opis fotografii nie pozostawia wątpliwości.

„Pytacie, czy odchodzę z serialu? Oto najlepsza odpowiedź. Zdjęcie z zeszłego tygodnia” – podsumowała.

"M JAK MIŁOŚĆ": Katarzyna Cichopek zdradza, czego zabronili jej producenci

Czy Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak Miłość
fot. Instagram:@katarzynacichopek

Jak widać, fani Cichopek mogą spać spokojnie. Wygląda na to, że Kinga poradzi sobie z kłopotami zdrowotnymi. Internauci nie kryli swojej radości i pozostawili pod zdjęciem liczne komentarze.

„Jak najlepsza aktorka może odejść z serialu. proszę Was. Kasia nas nigdy nie opuścić i w to wierzę”.

„Kinga i Piotrek to niczym Basia i Lucjan w tym Serialu”.

„Nie ma opcji to najlepszy wątek”.

Najnowszy odcinek „M jak Miłość" zobaczymy już dziś, we wtorek, 12 lutego, o godzinie 20.55, na antenie TVP2.

RadioZET.pl/MF