Zamknij

Katarzyna Cichopek odmówiła prowadzenia sylwestrowej imprezy. Zdradziła dlaczego

Maciej Friedrich
12.12.2019 12:50
Katarzyna Cichopek odmówiła prowadzenia sylwestrowej imprezy. Zdradziła dlaczego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Katarzynę Cichopek wielokrotnie mogliśmy oglądać w roli prowadzącej sylwestrowe koncerty. Aktorka zdradziła, że w tym roku zrezygnowała z zawodowych propozycji i ma inne plany na zakończenie roku. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Katarzyna Cichopek to aktorka, która zyskała ogromną popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość". Widzowie zapamiętali także jej zwycięstwo w 2. edycji "Taca z gwiazdami" emitowanego na antenie TVN. Jej taneczny partner Marcin Hakiel został mężem aktorki, razem otworzyli szkołę tańca. Sympatyczna Kasia często występowała także w roli prezenterki. Na swoim koncie ma między innymi prowadzenie koncertów sylwestrowych. Niestety, w tym roku nie będziemy mogli obejrzeć jej na żadnej z imprez kończących rok 2019. W wywiadzie wyjaśniła, dlaczego postanowiła zrezygnować z zawodowych propozycji.

 Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? Gwiazda „M jak Miłość” ma stawiać warunki

Katarzyna Cichopek zrezygnowała z prowadzenia sylwestrowych imprez. Zdradziła dlaczego

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Katarzyna Cichopek zdradziła, dlaczego zrezygnowała z sylwestrowych propozycji zawodowych. Aktorka nie ukrywała, że woli spędzić czas z bliskimi.

- Sylwestra zawsze spędzamy rodzinnie. Standardowo w gronie przyjaciół w Zakopanem, więc w tym roku też się tam wybieramy. Taka tradycja (...) Wiele lat prowadziłam sylwestra dla telewizji Polsat, więc byłam wtedy w pracy. Miałam też propozycje pracy w różnych hotelach i też z nich korzystałam.

Cichopek poinformowała jednak, że mogłaby zmienić zdanie i poświęcić rodzinnego sylwestra, gdyby otrzymała dostatecznie dobrą propozycję.

- Jak się trafi jakaś wyjątkowa oferta, z której będzie mi ciężko zrezygnować i będę mogła zabrać swoich najbliższych, to dlaczego nie - stwierdziła.

 Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET 2019/2020: kto wystąpi w Zakopanem? [LISTA ARTYSTÓW]

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF