Zamknij

Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę „Nasz nowy dom”: „Tyle miłości dawała swoim córeczkom”

Sylwia Wamej
20.09.2019 10:02
Katarzyna Dowbor
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Dowbor opublikowała wpis na Instagramie, w którym pożegnała zmarłą uczestniczkę „Nasz nowy dom” – panią Justynę z Gliwic. Bohaterka programu zmarła dwa miesiące po nagraniu odcinka.

Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor opublikowała na Instagramie wpis, w którym we wzruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę programu „Nasz nowy dom” – panią Justynę z Gliwic. Uczestniczka zmarła dwa miesiące po nakręceniu odcinka.

Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom... Będziemy o niej pamiętać – napisała dziennikarka.

Pani Justyna cierpiała na nowotwór

Pani Justyna z Gliwic chorowała na nowotwór złośliwy. Przeszła operację usunięcia piersi. Do programu „Nasz nowy dom” trafiła, dlatego że jej niedawno zakupione mieszkanie wymagało remontu. Remont został jednak przerwany ze względu na nawrót choroby oraz przerzuty nowotworu do kości i wątroby. Prace w mieszkaniu zakończyły się kilkadziesiąt dni temu. Pani Justyna osierociła dwie córki, które wychowywała sama po rozwodzie.

RadioZEt.pl/Plotek.pl/SW