Zamknij

Pamiętacie ją? Czternaście lat temu wygrała show TVN

Redakcja
06.02.2018 14:00
Pamiętacie ją? Czternaście lat temu wygrała show TVN
fot. ons.pl

Śliczna brunetka czternaście lat temu rozkochała w sobie widzów. Katarzyna Drzyżdżyk, która wzięła udział w „Wyprawie Robinson”, pokonała wielu zawodników i dzięki ogromnej sprawności fizycznej, sprytowi i inteligencji wygrała program stacji TVN. Czym zajmuje się dzisiaj?

Katarzyna Drzyżdżyk z „Wyprawy Robinson” na Instagramie

Wydawało się, że po zwycięstwie w show Kasia na zawsze zostanie w show-biznesie. I rzeczywiście, przez kilkanaście miesięcy po zakończeniu programu filigranową brunetkę o hollywoodzkim uśmiechu można było oglądać na wielu okładkach. Celebrytka pojawiła się m.in. w serialu „Kryminalni”. Oprócz tego zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową dla magazynu „Playboy”.

Co ciekawe, tuż przed wyjazdem Kasia chciała zrezygnować z programu.

— Miesiąc przed wylotem do Malezji zmarł mój tata. Mama załamała się i wylądowała w szpitalu, a ja musiałam jeszcze myśleć o sesji na studiach. To był najcięższy okres w moim życiu. Biegałam między szkołą, domem, cmentarzem i szpitalem — opowiadała na łamach „Super Expressu”.

Katarzyna Drzyżdżyk dziś spełnia się głównie jako szczęśliwa żona i mama.

— Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. Cenię sobie prywatność. Teraz kiedy mam dziecko, jest to dla mnie szczególnie ważne. Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. Jestem szczęśliwa — powiedziała Katarzyna Drzyżdżyk w wywiadzie dla serwisu gazetazywiecka.pl.

RadioZET.pl/SI