Zamknij

Katerina Kowalczuk podziękowała Polakom. Gwiazda „Zniewolonej” obiecuje niespodziankę

Maciej Friedrich
13.08.2019 11:12
Katerina Kowalczuk podziękowała Polakom. Gwiazda „Zniewolonej” obiecuje niespodziankę
fot. Instagram:@katerinakovalchyk

„Zniewolona” to ukraiński serial, który okazał się prawdziwym hitem i podbił serca Polaków. Kostiumowa historia przyciąga przed ekrany miliony widzów niecierpliwie śledzących losy Katieriny Wierbickiej, w którą wciela się Katerina Kowalczuk. Gwiazda serialu opublikowała w sieci wpis, w którym dziękuje Polakom i zapowiada niespodziankę.

Zniewolona” to ukraiński serial kostiumowy w reżyserii Feliksa Gierczikowa i Maksima Litwinowa, który krajowi widzowie mogą oglądać na antenie TVP od 1 lipca 2019 roku. Kostiumowa produkcja okazała się w naszym kraju prawdziwym hitem i przyciąga przed ekrany rzesze telewidzów. Dość powiedzieć, że drugi sezon „Zniewolonej” miał premierę wcześniej niż na Ukrainie.

ZOBACZ więcej ciekawostek dotyczących "Zniewolonej"

Niekwestionowaną gwiazdą „Zniewolonej” jest  Katerina Kowalczuk, która wciela się w główną bohaterkę serialu. Rosyjskiej aktorce wróży się międzynarodową karierę, pojawiły się nawet porównania do Iriny Shayk. Tymczasem Katerina doceniła zainteresowanie, jakim Polacy obdarzyli ukraińską produkcję i postanowiła podziękować im za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Katerina Kowalczuk dziękuje polskim widzom. Gwiazda „Zniewolonej” szykuje niespodziankę

Katerina Kowalczuk w niedzielę 11 sierpnia opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podziękowała polskim widzom za zainteresowanie „Zniewoloną” i wiadomości, jakie otrzymuje z Polski.

Polsko, jesteś szalona! Cieszę się z waszej wielkiej energii. Nie mam słów, żeby wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna. I jak się ciesze, że to lubicie [serial „Zniewolona”]. Codziennie otrzymuję mnóstwo wiadomości, a najlepsza to: „Zniewolona” łączy ludzi! Po prostu to uwielbiam! Dlatego postanowiłam zrobić wam niespodziankę. Powiem wam wkrótce.

Choć Katerina nie poinformowała, na czym polegać ma niespodzianka, pojawiły się doniesienia, że gwiazdy „Zniewolonej” mają odwiedzić Polskę i pojawić się na konferencji związanej z nową ramówką TVP. Być może Katerina przygotuje dla polskich fanów coś specjalnego.

Zagłosuj

Oglądasz "Zniewoloną"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF