Zamknij

Keanu Reeves w młodości rozmawiał z pluszakami [WIDEO]

15.09.2020 16:14
Keanu Reeves, Matrix
fot. Invision/Invision/East News

Keanu Reeves to słynny kanadyjski aktor, który zasłynął rolami w filmach „Matrix”, „John Wick”, czy produkcjach o przygodach Billa i Teda. Teraz, w ramach promocji nowej odsłony „Wspaniałej przygody Billa i Teda”, telewizja CBC zaprezentowała urokliwy archiwalny materiał z młodziutkim Keanu.

Keanu Reeves to człowiek wielu twarzy. Teraz okazuje się, że kandyjski aktor, urodzony w 1964 roku, zanim stał się powszechnie rozpoznawany aktorem, próbował swoich sił w lokalnej telewizji. Na początku lat 80. Keanu był korespondentem kandyjskiej telewizji CBC – Canadian Broadcasting Corporation. W 1984 roku 20-letni dziennikarz został wysłany z misją zrobienia materiału na temat pierwszego konwentu pluszowych niedźwiadków.

Keanu Reeves rozmawia z pluszakami – zobacz urokliwe wideo

Archiwalny materiał, prezentujący część relacji młodego mężczyzny z programu „Going Great” pojawił się kilka dni temu w mediach społecznościowych stacji. Było to upamiętnienie tzw. Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.

Keanu Reeves – plany na przyszłość

Keanu Reeves przeszedł długą drogę od korespondenta lokalnej telewizji do jednej z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd Hollywood. Co kryje się w najbliższych planach słynnego aktora?

Już wkrótce Reeves ma wrócić na plan filmu „Matrix 4”, na którym ponownie spotka się ze swoją ekranową partnerką Carrie-Ann Moss. Film powstaje pod okiem Lany Wachowski, jednej części duetu reżyserskiego odpowiedzialnego za oryginalną trylogię.

Niedawno ogłoszono także rozpoczęciem prac nad scenariuszami do dwóch kolejnych filmów o przygodach Johna Wicka, wkurzonego płatnego zabójcy, który próbuje rozprawić się z ciemnymi kartami przeszłości. Nowe produkcje miałyby trafić na ekran w 2022 i 2023 roku.

Czytaj także: Matrix 4: na planie doszło do ogromnej eksplozji. Zniszczenia w San Francisco