Zamknij

Kevin Clark nie żyje. Dziecięcy aktor ze "Szkoły rocka" miał tylko 32 lata

27.05.2021 07:03
znicz - materiał poglądowy
fot. Value Stock Images/East News

Zmarł Kevin Clark - jeden z dziecięcych aktorów, który wystąpił u boku Jacka Blacka w komedii "Szkoła rocka". Miał 32 lata. Co było przyczyną jego śmierci?

26 maja 2021 roku w tragicznych okolicznościach odszedł Kevin Clark. Zasłynął rolą w filmie z 2003 roku "Szkoła rocka". Przyczyną śmierci był wypadek na motocyklu. Miał jedynie 32 lata.

Kevin Clark nie żyje

Jak podaje Deadline, powołując się na "Chicago Sun-Times", Clark brał udział w wypadku drogowym. Według raportów policji w jadącego na motocyklu mężczyznę około godziny 1:20 lokalnego czasu wjechał Hyundai Sonata. Clark natychmiast został przetransportowany do szpitala Illinois Masonic Medical Center. Mimo wysiłków lekarzy zmarł w ciągu godziny od zdarzenia. Samochodem kierowała 20-letnia kobieta.

Kevin Clark urodził się 3 grudnia 1988 roku w Chicago. Był młodym muzykiem i aktorem. W wieku 13 lat wystąpił u boku Jacka Blacka w komedii "Szkoła rocka" jako perkusista Freddy Jones. Gwiazdor złożył hołd Clarkowi na swoim Instagramie.

xx

Druzgocąca wiadomość. Odszedł Kevin. Zbyt szybko. Piękna dusza. Tyle wspaniałych wspomnień. Mam złamane serce. Przesyłam miłość jego rodzinie i całej społeczności "Szkoły rocka".

Matka zmarłego aktora, Alice Clark opowiedziała w rozmowie z "Chicago Sun-Times", że jej syn od zawsze interesował się muzyką. Już jako 2-latek grał w piwnicy na garnkach i pokrywkach. Z łatwością dostał rolę w filmie "Szkoła rocka". W przyszłości chciał być jednak muzykiem, a nie aktorem. "Szkoła rocka" była jedyną rolą Clarka. Został jednak zapamiętany przez widzów filmu. W dorosłym życiu Kevin Clark grał w kilku zespołach z Chicago i pracował w jednym z lokali sieci Starbucks. Uczył też muzyki w szkole w Libertyville nieopodal Chicago.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/Deadline/Chicago Sun-Times