Zamknij

Kevin Spacey z czarnym paskiem na oczach w TVN

Redakcja
19.11.2017 16:46
Kevin Spacey z czarnym paskiem na oczach w TVN
fot. TVN

Stacja TVN zdecydowała się ocenzurować Kevina Spaceya, amerykańskiego gwiazdora oskarżonego o molestowanie seksualne, w zapowiedzi filmu.

TVN pokaże film z Kevinem Spaceyem „Szefowie wrogowie" 25 listopada o godzinie 22.00. W zapowiedzi obrazu Kevin Spacey został ocenzurowany – pojawił się napis „Kevin S." i było słychać próbę wypikania nazwiska aktora. Dodatkowo na oczach amerykańskiego aktora umieszczono czarny pasek – taki jaki nakładany jest przestępcom.

Taka zapowiedź filmu nie spodobała się wielu internuatom. Ich zdaniem nie chodziło wcale o pokazanie problemu, ale o reklamę stacji.

– Tego bym się nigdy nie spodziewał… Chore! - napisał jeden z internautów.

Przypomnijmy, że Kevin Spacey został oskarżony przez aktora Anthony' ego Rappa o to, że ten molestował go 30 lat temu, gdy ten miał zaledwie 14 lat. Gwiazdor wyjawił, że jest homoseksualistą i przeprosił Rappa. Spacey po tych oskarżeniach został wyrzucony z obsady„House of Cards".

Rapp, który jest aktywnym działaczem na rzecz społeczności LGBT, zdecydował upublicznić historię w związku z seksskandalem, którego negatywnym bohaterem jest producent Harvey Weinstein. Wiele hollywoodzkich gwiazd przyznałało, że było ofiarami molestowania znanego producenta.

RadioZET.pl/SI