Zamknij

"Kevin sam w domu" zowu trafi w te święta na Polsat! Kiedy zobaczymy kultowy film? [DATA]

22.12.2021 12:00
Kevin sam w domu - Macaulay Culkin - kadr z filmu
fot. Hughes Entertainment/Collection Christophel/East News

Święta Bożego Narodzenia 2021 za pasem, więc stacja Polsat potwierdziła, że w ramówce nie zabraknie filmu "Kevin sam w domu". Kiedy klasyk trafi na antenę stacji?

"Kevin sam w domu" znowu trafi w święta Bożego Narodzenia do ramówki stacji Polsat. Kiedy i o której będzie można obejrzeć kultową komedię familijną z niezapomnianą rolą Macaulaya Culkina?

"Kevin sam w domu" na Polsacie w święta Bożego Narodzenia 2021 - kiedy oglądać?

Chociaż na platformie Disney+ zadebiutuje niebawem reboot "Kevina samego w domu", polscy widzowie na razie nie mają dostępu do serwisu, więc muszą zdać się na sprawdzoną klasykę - oryginalny film Chrisa Columbusa z 1990 roku, który tradycyjnie, trafi do świątecznej ramówki Polsatu.

Jak donoszą Wirtualne Media, prezes stacji potwierdził, że w 2021 roku również zobaczymy, jak łebski chłopiec w pomysłowy sposób rozprawia się z bandziorami, którzy próbują okraść jego pozornie pusty dom. Podczas konferencji dotyczącej wyników finansowych Grupy Polsat Plus, Stanisław Janowski - prezes Polsatu zakomunikował, że grany przez Macaulaya Culkina Kevin w święta Bożego Narodzenia 2021 roku ponownie będzie bawił widzów stacji.

Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta w Polsacie należy do tych drugich. Oczywiście, że będzie. Nie chcielibyśmy nikomu zrobić przykrości. Tak że jesteśmy zabezpieczeni na tę sytuację.

 "Kevin sam w domu" trafi na Polsat roku w Wigilię 24 grudnia 2021 roku (piątek) o godzinie 20:00.

Do tej pory Polsat tylko raz próbował zrezygnować ze swego rodzaju świątecznej tradycji. W listopadzie 2010 roku ogłoszono grudniową ramówkę stacji, w której zabrakło "Kevina samego w domu". Internauci nie byli zadowoleni z pomysłu szefów Polsatu. Powstał nawet protest, którym zmuszono nadawcę do emisji słynnej produkcji. Akcja, którą przeprowadzono na Facebooku, zebrała wówczas ponad 50 tysięcy osób, które domagały się powrotu przygód Kevina.

Przez dekadę zainteresowanie filmem nie zmalało. W roku 2020 Polsat przyciągnął przed telewizory bardzo dużą grupę widzów. Produkcja została wyemitowana w Wigilię o 20:00, a oglądalność według szacunków Nielsen Audience Measurement wynosiła ponad 4,5 miliona widzów. Powtórkę filmu emitowaną 25 grudnia 2020 roku obejrzało natomiast ponad 2 miliony widzów. Czy w tym roku wyniki będą równie owocne? Przekonamy się już niedługo.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl