Zamknij

Macaulay Culkin założył maskę z "Kevinem samym w domu". Są też nowe informacje o rebootcie

08.10.2020 18:57
Macaulay Culkin założył maskę z "Kevinem samym w domu". Są też nowe informacje o rebootcie
fot. Everett Collection/East News

Macaulay Culkin to gwiazda filmu „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”. Aktor w ostatnim czasie coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych, nabijając się ze swojej najbardziej charakterystycznej roli.  Teraz mężczyzna przypomniał o tym, że warto nosić maseczkę, w najbardziej humorystyczny z możliwych sposobów – zakładając maseczkę z własną podobizną.

Macaulay Culkin (Nota Bene, który jakiś czas temu zmienił prawnie swoje imię i nazwisko na "Macaulay Macaulay Culkin Culkin" i w zasadzie tak powinno się obecnie pisać jego pełne dane) podzielił się ostatnio zdjęciem w swoich mediach społecznościowych, które przedstawia twarz mężczyzny w masce, ze słynnego momentu z wodą kolońską, który kojarzą wszyscy widzowie bożonarodzeniowego hitu.

Zobacz także

Macaulay Culkin – zdjęcie, które „rozbiło internetowy bank

Fotografia niedawno pojawiła się w mediach społecznościowych, zyskując dużą aprobatę fanów, którzy chętnie komentują ją i dzielą się ze swoimi znajomymi. Nic dziwnego – materiał jest wyjątkowo humorystyczny.

„Kevin sam w domu” – reboot  – co już wiemy?

W tym miejscu warto przypomnieć, że wytwórnia Disneya szykuje dla widzów i abonentów platformy streamingowej Disney+ nową wersję słynnego „Kevina samego w domu”. Wiadomo, że w główną rolę – chłopca, który sam zostaje w domu wcieli się gwiazda filmu „Jojo Rabbit”– Archie Yates. Aktorowi towarzyszyć będą także: Rob Delaney, Ellie Kamper, czy Chris Parnell. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że sam Culkin miałby mieć cameo w nowej wersji historii. Nie jest to jednak informacja potwierdzona.

Wiadomo natomiast, że film wyreżyseruje Dan Mazer, człowiek odpowiedzialny za sukces „Borata” oraz trzeciej części „Dziennika Bridget Jones”, na bazie scenariusza Mikeya Daya i Streetera Seidella, komików znanych z programów Saturday Night Live i CollegeHumour.

Produkcja miała trafić na platformę pod koniec tego roku, na razie przez pandemię koronawirusa, która mogła pokrzyżować plany, wytwórnia Disneya milczy. Pewnie najbliższe tygodnie potwierdzą, czy największej wytwórni filmowej uda się dotrzymać pierwotnego terminu.

Czytaj także:  „Borat 2” – jest zwiastun i oficjalna data premiery.