Zamknij

Kevin sam w domu: Po latach wycięto scenę z udziałem Donalda Trumpa

Roksana Orlicka
27.12.2019 10:50
Donald Trump wycięty z filmu Kevin sam w Nowym Jorku
fot. Instagram/@homealoneofficial

"Kevin sam w domu" jest jednym z najpopularniejszych filmów, do których wraca się w okresie świątecznym. Zagorzali fani znają na pamięć każdy fragment kultowej komedii. Kanadyjscy wielbiciele rezolutnego Kevina zdziwili się, gdy dostrzegli, że w drugiej części filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" zabrakło kilku scen. Mowa między innymi o fragmencie z Donaldem Trumpem. 

Donald Trump wycięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Kanadyjska telewizja postanowiła usunąć kilka scen z kultowego filmu. Nie umknęło to uwadze fanów amerykańskiej produkcji. O których fragmentach mowa?

Donald Trump wycięty w filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

Film "Kevin sam w domu" miał premierę w 1990 roku, a dwa lata później ukazała się druga część. Od tego czasu minęło już prawie trzydzieści lat, jednak filmy wcale nie tracą na popularności. Są przypominane w telewizji na całym świecie właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Kanadyjska telewizja wyświetliła w Wigilię drugą część kultowej komedii, czyli "Kevina samego w Nowym Jorku". Widzowie zdziwili się, gdy zorientowali się, że w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku" zabrakło kilku scen. W tym tej z udziałem Trumpa.

Zobacz także: Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje?

Kanadyjska telewizja skróciła film "Kevin sam w Nowym Jorku" o osiem minut. Zabrakło między innymi sceny z Donaldem Trumpem. Prezydent Stanów Zjednoczonych wystąpił w filmie epizodycznie. Trump był wtedy właścicielem hotelu, w którym zatrzymał się tytułowy Kevin. Sytuacja jest szeroko komentowana w USA. Trump zażartował, że "film już nigdy nie będzie taki sam". Natomiast Kanadyjczycy tłumaczą, że "Kevin sam w Nowym Jorku" został skrócony, by zmieściło się w nim więcej przerw reklamowych. Dodają, że zmiany zostały wprowadzone już w 2014 roku, gdy Donald Trump nie był jeszcze prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także: Kevin sam w domu: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym

Kevin sam w domu: Gdzie i kiedy oglądać w Polsce?

Wielbiciele "Kevina samego w domu" będą mogli obejrzeć film w telewizji w styczniu. Film "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 stycznia 2020 roku na kanale Polsat Film o godzinie 12:40.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: Będzie nowa wersja. Kto wcieli się w Kevina? 

Zagłosuj

Lubisz film "Kevin sam w domu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Onet.pl/RO