Zamknij
Kevin sam w domu
8 Zobacz galerię
fot. Collection Christophel/East News

"Kevin sam w domu" miał premierę w listopadzie 1990 roku. Produkcja na stałe zapisała się w historii popkultury. Film jest przypominany co roku w okresie świątecznym. Jak obecnie wyglądają jego gwiazdy?

"Kevin sam w domu" kończy 30 lat. Jeden z najpopularniejszych filmów świątecznych nie traci na popularności. Widzowie co roku domagają się jego emisji w telewizji. Produkcja na stałe wpisała się w tradycję świąteczną w wielu domach. Sprawdziliśmy, jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym 

"Kevin sam w domu" kończy 30 lat. Jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu?

"Kevin sam w domu" ma już 30 lat. To film przedstawiający losy amerykańskiej rodziny, która udaje się w podróż na święta, ale zapomina o jednym z dzieci. Rezolutny chłopiec musi sobie poradzić z samotnym byciem w domu. W Polsce film stał się jednym z obowiązkowych elementów Bożego Narodzenia. Aż trudno uwierzyć, że jest emitowany od trzech dekad. 

Jak potoczyły się losy gwiazd filmu? Macaulay Culkin, czyli serialowy Kevin, przez lata walczył z uzależnieniami. Obecnie aktor ma 40 lat i stanął na nogi. Jego brat, Kieran Culkin, jest gwiazdą popularnego serialu "Sukcesja". Natomiast reszta okazjonalnie pojawia się na ekranie, ale nikt nie zrobił oszołamiającej kariery. 

A jak się zmieniły gwiazdy "Kevina samego w domu"? Można obejrzeć w naszej galerii.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje? 

RadioZET.pl/