Zamknij

Kevin sam w domu: Będzie nowa wersja. Kto wcieli się w Kevina?

Roksana Orlicka
12.12.2019 13:37
Kevin sam w domu w nowej wersji Disneya
fot. Instagram/@homealoneofficial

"Kevin sam w domu" to jeden z najpopularniejszych filmów świątecznych. W planach jest nakręcenie nowej wersji tego kultowego filmu. Wiemy, kto wcieli się w niesfornego Kevina. Zdradzamy też, jak będzie wyglądać nowa wersja "Kevina samego w domu".

"Kevin sam w domu" wróci na ekrany w nowej wersji? W planach jest nakręcenie nowego "Kevina samego w domu". Za produkcję będzie odpowiedzialny Disney. Poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w bohaterów z kultowego filmu. Kto zagra nowego Kevina i jego najbliższych? To znane nazwiska ze świata filmu. Wszystkie szczegóły można znaleźć poniżej.

"Kevin sam w domu" w nowej wersji. Kto wcieli się w bohaterów?

"Kevin sam w domu" to kultowy film z 1990 roku, bez którego większość osób nie wyobraża sobie świąt. Jest to historia chłopca spędzającego Boże Narodzenie samotnie w domu. Jego rodzina udała się na wakacje i nie zauważyła, że Kevin nie wsiadł do samolotu. Kevin (Macaulay Culkin) wykazuje się pomysłowością i toczy "walkę" z włamywaczami. 

Pierwsze informacje na temat nowej wersji filmu "Kevin sam w domu" powiły się już latem 2019 roku. Przedstawiciele Disneya wyjawili, że chcieliby podjąć się takiego projektu. Okazuje się, że cały czas pracowali nad znalezieniem odpowiedniej obsady. Zagraniczne media ujawniają, kto wcieli się w rezolutnego Kevina.

Magazyn "Deadline" podaje, że nowego Kevina zagra Archie Yates. Na ekranie pojawi się także aktorka znana z serialu "The Office" - Ellie Kemper. Nieoficjalnie mówi się, że nowej wersji "Kevina samego w domu" obsadzono również Boba Delaneya.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje?

"Kevin sam w domu" w nowej wersji: Co już wiemy o filmie?

Warto wiedzieć, że film zostanie przerobiony na potrzeby nowego pokolenia. Współczesną wersję "Kevina samego w domu" będzie można zobaczyć na platformie Disney+. Pierwsze prace na planie nowego "Kevina samego w domu" mają się rozpocząć już na początku 2020 roku w Kanadzie.

Zobacz także:  Kevin sam w domu 2019 - kiedy w TV, o której godzinie i gdzie oglądać w święta?

Zagłosuj

Czekasz na "Kevina samego w domu" w telewizji w każde święta?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO