Zamknij

"Kevin sam w domu": wiadomo, dlaczego rodzice chłopca nie zauważyli jego nieobecności

24.12.2020 10:00
Kevin sam w domu
fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News

"Kevin sam w domu" to jeden z najpopularniejszych filmów świątecznych. Jeden z fanów produkcji doszedł do tego, dlaczego chłopiec został sam w domu na Święta. Czemu rodzice zapomnieli o Kevinie? Zdradzamy poniżej.

"Kevin sam w domu": wiadomo, dlaczego rodzice chłopca nie zauważyli jego nieobecności. Jak podaje viva.pl - do tego wniosku doszedł jeden z fanów filmu, a następnie pochwalił się swoimi spostrzeżeniami na Twitterze. Dlaczego rodzice zapomnieli o Kevinie i zostawili go w domu na Święta? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Kevin sam w domu". Historia ojca głównego bohatera jest tragiczna. Co się stało?

"Kevin sam w domu": wiadomo, dlaczego rodzice chłopca nie zauważyli jego nieobecności

"Kevin sam w domu" to film, który miał premierę w 1990 roku. Produkcja jest emitowana co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia. Film ukazuje losy Kevina - chłopiec zostaje zmuszony spędzić Boże Narodzenie samotnie w domu, ponieważ jego rodzina zapomniała zabrać go ze sobą do Paryża. 

Jeden z fanów filmu zauważył szczegół, który może wyjaśnić, dlaczego rodzice zapomnieli o swoim dziecku. Cała sytuacja wydaje się nieprawdopodobna. Do tej pory uważano, że to ze względu na pośpiech i chaos panujący w domu McCallisterów. Na Twitterze można zobaczyć post, w którym mężczyzna tłumaczy to, co zauważył. 

W momencie, gdy rodzina McCallisterów zasiada do wspólnego posiłku, Kevin i jego brat Buzz wdają się w kłótnię. W pewnym momencie przewraca się butelka, a jej zawartość ląduje na stole. Ojciec chłopców posprzątał bałagan za pomocą serwetek. Jak się okazało - w tym całym zamieszaniu wyrzucił także do kosza bilet lotniczy Kevina. 

Prawdopodobnie McCallisterowie nie zorientowali się w pierwszej chwili, że nie ma z nimi syna ze względu na to, że liczba członków rodziny zgadzała się z liczbą biletów.

"Kevin sam w domu": kiedy będzie można obejrzeć w telewizji?

Film "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Wigilię, czyli 24 grudnia 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie Polsatu.

Zobacz także:  Od Fullera w "Kevinie samym w domu" po popularny serial HBO. Jak się zmienił Kieran Culkin? 

RadioZET.pl/Viva.pl