Zamknij

Kevin sam w domu: wiemy kiedy Polsat wyemituje kultowy film

Maciej Friedrich
15.11.2019 18:59
Kevin sam w domu: wiemy kiedy Polsat wyemituje kultowy film
fot. EAST NEWS

"Kevin sam w domu" to film, który stał się w Polsce prawdziwym hitem. Film dla wielu osób jest obowiązkową pozycją świąteczną pozycją. W tym roku perypetie Kevina będziemy mogli obejrzeć na antenie Polsatu. Wiadomo, kiedy obejrzymy kultowy film.

"Kevin sam w domu" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych świątecznych telewizyjnych hitów. Filmowe przygody chłopca zastawiającego pułapki na nieudolnych włamywaczy zyskały w Polsce status kultowych. Wiele osób nie wyobraża sobie Gwiazdki bez "Kevina" na ekranie. Dla Macaulay'a Culkin'a film stał się trampoliną do światowej kariery. W tym roku również nie zabraknie filmowego hitu. Stacja Polsat podała datę emisji tegorocznego "Kevina".

Kevin sam w domu: powstanie nowa wersja kultowej komedii. Kiedy premiera?

Kevin sam w domu - kiedy emisja w 2019 roku?

Fani "Kevina samego w domu", którzy nie wyobrażają sobie świątecznego okresu bez sympatycznego urwisa, z pewnością nie będą zawiedzeni. Stacja Polsat zadbała o miłośników komedii, emitując ją już w październiku. Jednak film ponownie pojawi się na ekranach w święta. Kevin bez wątpienia został doceniony, bowiem Polsat postanowił wyświetlić obraz z Wigilię 24 grudnia 2019 roku o godzinie 20.05. Jest to tak zwany "prime time" i nic w tym dziwnego. "Kevin" jest od lat jedną z najchętniej oglądaną pozycją telewizyjną. W 2018 roku przygody głównego bohatera oglądało ponad 4.5 miliona krajowych widzów. 

Wy również czekacie na "Kevina samego w domu"?

Zagłosuj

Lubisz "Kevina samego w domu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF