Zamknij

Kacper Ruciński u Wojewódzkiego. „Jestem nijaki”. Kim jest gość Kuby?

Redakcja
05.09.2018 09:44
Kacper Ruciński
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Kacper Ruciński był jednym z gości pierwszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego po wakacyjnej przerwie. Choć w polskim show-biznesie cieszy się dużą rozpoznawalnością, to jednak nie wszyscy dokładnie wiedzieli, kim jest Kacper Ruciński.

Kacper Ruciński to znany komik i standuper. Na Facebooku śledzi go blisko 110 tysięcy osób, a bilety na jego występy w całej Polsce z najnowszym programem „Bóg jest mięsożerny” rozchodzą się błyskawicznie. Nic dziwnego, że na swoją sofę zaprosił go Kuba Wojewódzki.

Kacper Ruciński u Kuby Wojewódzkiego

4 września Kuba Wojewódzki powrócił ze swoim show. Jego pierwszym gościem w odcinku premierowym był Kacper Ruciński, znany standuper, który jednak sam przyznał, że wcale nie czuje się znany. Stwierdził, że jest znany głównie po głosie. Wojewódzki zauważył, że komik bardzo strzeże swojej prywatności, jednak on zauważył, że wszystko przez to, że jest „nijaki”.

„Jestem nijaki wizualny, nie mam o co się zahaczyć. Ludzie będą mówić »ten z poj***nymi okularami«. Jedynie, po czym ludzie mnie poznają, to po głosie, dopiero kiedy się odezwę. Roztaczam taką aurę, że ludzie nie podchodzą” – powiedział Ruciński. W rzeczywistości niezbyt wiele informacji o jego prywatnym życiu trafia do sieci, choć on sam podczas występów wspomina swoją żonę. Wiadomo też, że ma półtoraroczną córeczkę.

Kim jest Kacper Ruciński: żona, wiek, działalność artystyczna

Standuper Kacper Ruciński pochodzi z Malborka, ale mieszka w Gdańsku. Ten 34-letni showman jest dziś jednym z najbardziej znanych komików i standuperów. Urodził się w 1984 roku, ukończył Szkołę Podstawową nr 5 w Malborku. Jest absolwentem gdańskiej AWFiS. Od kilku lat, dokładnie od września, jest żonaty. Co zabawne, swoją dziewczynę o rękę poprosił właśnie podczas jednego z występów w 2010 roku. Jak widać, Ruciński i jego żona mają wiele lat za sobą.

Już jako dziecko pasjonował się kabaretami, oglądał w sieci brytyjski stand-up. Minęło jednak parę lat, zanim kabaretem zajął się na serio. Teraz cieszy się w środowisku standuperów dużą estymą, a jego występy są uwielbiane przez publikę. Już wkrótce rozpoczyna się kolejna trasa Kacpra Rucińskiego po Polsce z programem „Bóg jest mięsożerny”. Kiedy i gdzie wystąpi, sprawdzić można m.in. na jego Facebooku.

RadioZET.pl/SA