Zamknij

Sebastian Stankiewicz - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 07.11.?

Redakcja
07.11.2017 14:06
Sebastian Stankiewicz - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 07.11.?

Aktor Sebastian Stankiewicz będzie gościem show Kuby Wojewódzkiego 07.11. Zasiadł na fotelu obok Jurka Owsiaka. Kim jest Sebastian Stankiewicz i skąd go znamy?

Sebastian Stankiewicz to aktor i artysta kabaretowy, którego do swojego show zaprosił Kuba Wojewódzki. Aktor dobrze znany jest m.in. wszystkim miłośnikom serialu "Ucho prezesa". Skąd jeszcze go znamy?

Kim jest Sebastian Stankiewicz?

Choć wiele osób z pewnością kojarzy go właśnie z "Ucha prezesa", to jednak aktor ten am w swoim dorobku już sporo ról w różnych znanych produkcjach. Grał m.in. w pierwszej i drugiej części  "Listów do M", drugiej części "Wkręconych", "Amoku" pojawił się także w serialu "Barwy szczęścia". Ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

Krótka zapowiedź programu Wojewódzkiego z udziałem Sebastiana Stankiewicza już dostępna jest w sieci. Aktor zdradza w niej m.in., że jest "kumplem głównego bohatera". Co to dokładnie znaczy, będzie można przekonać się oglądając show Kuby we wtorek 7.11. o godzinie 22.30.

RadioZET.pl.SA