Zamknij

Opole 2017: kim jest prowadzący Marcin Kusy?

Redakcja
15.09.2017 22:35
kim jest Marcin Kusy
fot. Reporter/EAST NEWS

Marcin Kusy to jeden z prowadzących 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Maria Szabłowska, razem z którą prowadzi to muzyczne wydarzenie, jest wszystkim widzom dobrze znana. Jednak nie wszyscy wiedzą, kim jest Marcin Kusy. Sprawdzamy informacje o prowadzącym opolski festiwal.

Kim jest Marcin Kusy, który wraz z Marią Szabłowską prowadził koncert Maryli Rodowicz "Wariatka tańczy"? Takie pytanie prawdopodobnie zadawał sobie niejeden widz tegorocznego festiwalu w Opolu. Co wiemy o Marcinie Kusym?

Zagłosuj

Jak podobał Ci się jubileuszowy opolski koncert Maryli Rodowicz?

Liczba głosów:

Marcin Kusy - kim jest prowadzący Opole 2017?

Marcin Kusy to dziennikarz z Lublina, którego niekoniecznie kojarzą widzowie telewizyjni, zamiast tego bardziej znany jest fanom... radia. Kusy jest dziennikarzem Jedynki Polskiego Radia, wcześniej pracował w Radiu Kolor.

"Radio to moja miłość od pierwszego usłyszenia. Najczęściej z wzajemnością, choć zdarzały nam się małżeństwa z rozsądku, a nawet rozwody. Bywałem wtedy handlowcem i grafikiem, a mogłem nawet zostać inżynierem budowlanym i ekonomistą" - czytamy w krótkiej notce biograficznej na stronie Polskiego Radia.

Jak twierdzi, lubi ludzi, muzykę, snowboard i placki ziemniaczane, a wolnych chwilach "walczy z babilonem".

54. Festiwal Krajowej Piosenki Polskiej był pierwszym opolskim festiwalem, który Marcin Kusy miał okazję prowadzić. Jak sprawdził się w roli prowadzącego? Naszy zdaniem wypadł całkiem nieźle.

RadioZET.pl/SA