Zamknij

„King Richard: Zwycięska rodzina”: nowy zwiastun dramatu o ojcu Venus i Sereny Williams [WIDEO]

25.10.2021 16:40
King Richard - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Warner Bros. Polska

„King Richard: Zwycięska rodzina” to dramat sportowy z Willem Smithem jako ojcem Sereny i Venus Willams. W sieci zawiał pełnoprawny zwiastun do filmu. Co zdradza nam o obrazie? Kiedy premiera?

„King Richard: Zwycięska rodzina” (org. „King Richard”) to film biograficzny, pokazujący sylwetkę Richarda Williams, ojca sporstmenek i tenisistek Venus i Sereny Williams. Film skupia się przede wszystkim na silnym charakterze mężczyzny i twardej ręce, jaką sprawował pieczę nad rozwojem sportowym swoich córek, których był trenerem. „King Richard” zapowiada się na przejmujący dramat o sile wytrwałości ludzkiego ciała i umysłu oraz cenie, jaką należy zapłacić za sportowy sukces.

„King Richard: Zwycięska rodzina” – nowy zwiastun

Na oficjalnej stronie Warner Bros. pojawił się nowy materiał promocyjny. Drugi zwiastun filmu prezentuje się następująco:

„King Richard: Zwycięska rodzina” – twórcy i obsada 

Film „King Richard” jest debiutem scenarzysty Zacha Baylina. Reżyserem został natomiast Reinaldo Marcus Green, najlepiej znany ze współpracy przy serialu Netflixa „Top Boy” czy indie-filmie „Monsters and Men”. Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleto, Tony Goldwyn, Jon Bernthal czy Andy Dean.

„King Richard: Zwycięska rodzina” – kiedy premiera? 

Polska premiera filmu przewidziana jest na 18 listopada.

Czytaj także:  Halloween 2021: co obejrzeć na Netflix i HBO Go? Najlepsze horrory na platformach streamingowych [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/materiały prasowe Warner Bros. Polska/YouTube