Zamknij

Klan: TVP oszczędza na serialu? „Gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach”

Maciej Friedrich
24.10.2019 14:48
Klan: TVP oszczędza na serialu? „Gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach”
fot. screen:YouTube

„Klan” to bez wątpienia serial kultowy, ale z oczywistych przyczyn nie robi już takiej furory, jak na początku emisji. Czy oznacza to, że budżet przeznaczony na produkcję został okrojony? Jedna z gwiazd serialu, Laura Łącz, miała zdradzić w wywiadzie, że na planie pojawia się z prywatnymi ubraniami.

Klan” to bez wątpienia serial kultowy i nadal jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w Polsce. Nic dziwnego, emitowany od 1997 roku format towarzyszy kolejnym już pokoleniom widzów. Saga rodu Lubiczów niezmiennie przykuwa przed ekrany rzesze widzów, choć oczywiście z biegiem lat oglądalność serialu spadła. Jak informuje „Fakt”, kiedyś „Klan” śledziło nawet 10 milionów widzów, obecnie średnia oglądalność odcinka to około 1,22 miliona. Czy w związku z tym serialowy budżet mógł zostać okrojony? Wskazuje na to wypowiedź Laury Łącz.

Klan: Laura Łącz gra na planie we własnych ubraniach. TVP tnie budżet?

Laura Łącz w „Klanie” wciela się w Gabrielę Wilczyńską od 2002 roku. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z planu wraz z podziękowaniami dla marek, którym zawdzięcza stylizację.

Dzisiaj zdjęcia w serialu, bardzo miły dzień. Dziękuję Pani Renacie Gajowy z L’attore i marce SU za stylizacje, które często grają. Buty i biżuteria – jak zawsze Nina Basco i Seyes – napisała gwiazda „Klanu”.

 QUIZ: "Klan". Sprawdź, ile wiesz o kultowym serialu

„Fakt” zapytał Laurę Łącz, czy post oznacza, że aktorka na planie występuje w prywatnych ubraniach. Pani Laura potwierdziła domysły.

Tak, w „Klanie” gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu.

Czy jest to świadoma decyzja aktorki, czy serialowa garderoba „Klanu” świeci pustkami? Nie ma pewności. „Fakt” przypomniał jednak, że informacje o niedociągnięciach na planie komentowała wcześniej Barbara Bursztynowicz, czyli serialowa Elżbieta. Mówiło się między innymi o piciu z pustych kubków i zmywaniu bez odkręconej wody. Bursztynowicz podkreślała wtedy, że główną siłą „Klanu” są zaangażowani aktorzy i solidnie napisany scenariusz.

 Anna Powierza, czyli Czesia z „Klanu”, żałuje, że wstrzyknęła sobie botoks

Zagłosuj

Oglądasz "Klan"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF