Zamknij

„Klan" znika z anteny? Nowe wiadomości dziennika

Redakcja
16.10.2017 14:30
„Klan" znika z anteny? Nowe wiadomości dziennika
fot. YouTube/Klan

To nie jest dobra wiadomość dla fanów serialu „Klan". Jeśli wierzyć dziennikarzom „Super Expressu", najdłużej emitowana polska telenowela niedługo zniknie z anteny. Powód? Dość oczywisty – spadająca oglądalność.

O tym, że „Klan" nie przynosi pożądanych zysków, mówi się już od jakiegoś czasu. Także od kilku miesięcy plotkuje się o tym, że serial po 20. latach emisji może zniknąć z ramówki. Jak podaje teraz „Super Express", serial na pewno będzie pokazywany do końca grudnia. Co go zastąpi? Tego jeszcze nie wiadomo.

Zobacz także

– Uważam, że „Klan" to projekt, który gaśnie. Tego typu seriale są oglądane, ale to nie buduje wartości telewizji na przyszłość – powiedział jakiś czas temu Jan Pawlicki, były dyrektor Jedynki, a aktualnie pełnomocnik zarządu do spraw wewnętrznej produkcji filmowej i serialowej.

Oficjalnych informacji jednak wciąż nie ma. Fanom serialu pozostaje liczyć na to, że to wyłącznie plotki. Być może więc perypetie rodziny Lubiczów będziemy mogli oglądać jeszcze w przyszłym roku. Na pewno o wszystkich decyzjach TVP w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

RadioZET.pl/SI/Super Express