Zamknij

Kaja Paschalska w sukni ślubnej

Redakcja
06.03.2018 09:07
Kaja Paschalska na ramówce TVP
fot. Eastnews

Kaja Paschalska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. To w tej kreacji Ola Lubicz weźmie ślub — oczywiście w serialu „Klan”.

Klan. Ślub Oli Lubicz

Kaja Paschalska pochwaliła się piękną suknią ślubną na swoim profilu w mediach społecznościowych. Przy okazji wykazała się sporym poczuciem humoru:

— Narzeczony NO1 przedawkował. Narzeczony NO2 zostawił dla swojej macochy. Narzeczony NO3 chciał się powiesić. Uda mi się W KOŃCU wyjść za mąż czy nie... — napisała aktorka, nawiązując w ten sposób do bogatego życia miłosnego swojej bohaterki, Oli Lubicz.

Kaja Paschalska w sukni ślubnej

Przypomnijmy, że Ola Lubicz (Kaja Paschalska) przygotowuje się właśnie do ślubu z Rafałem (Marcin Kwaśny). Serialowa Ola ma na koncie kilka nieudanych związków. Jeden z jej byłych narzeczonych Adam (Łukasz Dziemidok) zmarł. Potem bohaterka związała się z Norbertem (Jakub Świderski). Okazało się, jednak że jej partner cierpi na chorobę psychiczną. Po próbie samobójczej chłopaka para rozstała się i Ola zdecydowała się wejść w związek z kolegą z pracy — Rafałem. Czy tym razem córce Pawła i Krystyny uda się zmienić stan cywilny? Czas pokaże.

Zobacz także

Kaja Paschalska
fot. Ola Lubicz

RadioZET.pl/SI