Zamknij

Netflix pokazał zwiastun "Klasycznego horroru". Jeśli planujesz urlop w lesie, lepiej go nie oglądaj

16.06.2021 14:55
A Classic Horror Story
fot. materiały prasowe Colorado Film

Kamper, wypadek samochodowy, opuszczony dom w głębi lasu i dziecięca muzyka w tle. Wydaje Ci się, że już to widziałeś? Spójrz jeszcze raz.

Netflix zaprasza na "Klasyczny horror". Oficjalny zwiastun włoskiego film grozy, którego reżyserami są Roberto De Feo ("Gniazdo zła") i debiutujący w pełnym metrażu Paolo Stroppoli, zapowiada zmianę zasad w dobrze znanym, budzącym przestrach gatunku filmowym.

"Klasyczny horror": Zwiastun nowego filmu grozy twórcy "Gniazda zła"

Grupa nieznajomych podróżujących po północnej części Włoch zostaje uwięziona w lesie, gdzie muszą podjąć desperacką walkę, by ujść z życiem. Brzmi znajomo? Prezentując teaser "Klasycznego horroru", Netflix nazwał nowy film De Feo połączeniem "Midsommar" z "Teksańską masakrą piłą mechaniczną". Nie da się ukryć, że produkcja odnosi się do tych i wielu innych słynnych przedstawicieli gatunku, jednak "Klasyczny horror" to coś znacznie więcej niż kalka ze znanych horrorów.

"Klasyczny horror" - Kiedy premiera na Netflix?

Roberto De Feo i Paolo Strippoli nie tylko wyreżyserowali, ale także napisali scenariusz "Klasycznego horroru" wraz z Lucio Besaną, scenarzystą "Gniazda zła". W filmie występują Matilda Anna Ingrid Lutz, Francesco Russo, Peppino Mazzotta, Yuliia Sobol, Justin Korovkin, Cristina Donadio, Will Merrick i Alida Baldari Calabria. Premiera na Netflix została zapowiedziana na 14 lipca 2021.

RadioZET.pl/Netflix