Zamknij

"Kobiety Mafii 2": Patryk Vega pokazał zwiastun w wersji reżyserskiej

Redakcja
13.12.2018 16:12
"Kobiety Mafii 2": Patryk Vega pokazał zwiastun w wersji reżyserskiej
fot. Instagram:@patryk_vega_official

Już niedługo fani twórczości Patryka Vegi będą mogli obejrzeć drugą część "Kobiet Mafii". Reżyser postanowił podzielić się z widzami garścią informacji na temat produkcji i udostępnił w sieci zwiastun w wersji reżyserskiej. 

Patryk Vega to reżyser kontrowersyjny, ale mający w naszym kraju wierne grono odbiorców. Twórca takich obrazów jak "Pitbull" czy "Botoks" nie zamierza zwalniać tempa i przygotowuje dla widzów coraz to nowe produkcje. Lada dzień na będziemy mogli obejrzeć jego kryminalny thriller "Plagi Breslau" , a w środę 12 grudnia reżyser postanowił podzielić się zwiastunek kolejnego ze swoich dzieł. "Kobiety Mafii 2" po raz kolejny przeniesie nas w świat twardych i bezwzględnych pań stojących zarówno po stronie prawa, jak i występku. Gratką dla fanów jest fakt, że zwiastun został udostępniony w wersji reżyserskiej.

Piotr Adamczyk
fot. Instagram:@patryk_vega_official

ZOBACZ: Kiedy premiera "Plag Breslau" Patryka Vegi?

Reżyserski zwiastun "Kobiet Mafii 2"

Patryk Vega postawił na duży rozmach, fabuła "Kobiet Mafii 2" rozegra się w pięciu krajach, w tym w Kolumbii i Maroko. Osią fabuły będzie przemyt kolumbijskiej kokainy do Polski. Nie zabraknie także wątku granej przez Katarzynę Warnkę Spuchniętej Anki. Z kolei Siekiera (w tej roli Aleksandra Popławska) wplącze się w romans z bojownikiem Państwa Islamskiego. Trzeba przyznać, że pomysłowości i pewnej kinowej brawury nie można Vedze odmówić.

Premiera "Kobiet Mafii 2" zapowiedziana została na 22 lutego 2019 roku. Obok znanych twarzy w obsadzie znalazła się między innymi gwiazda "Domu z papieru" Enrique Arce oraz Piotr Adamczyk.

RadioZET.pl/MF