Zamknij

Kobiety Mafii Patryka Vegi. Jest oficjalny zwiastun

Redakcja
04.01.2018 21:01
Kobiety Mafii Patryka Vegi. Jest oficjalny zwiastun
fot. Facebook

Patryk Vega zaprezentował w sieci oficjalny zwiastun kinowy dystrybutora swojego nowego filmu „Kobiety mafii".

Kobiety mafii. Premiera nowego filmu Patryka Vegi

W „Kobietach mafii" – filmie opowiadającym o środowisku tzw. grupy mokotowskiej, przedstawionym z perspektywy kobiet – pojawią się m.in: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa.

Obok pięknych aktorek wystąpią m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony polskiego kina: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko czy Janusz Chabior.

Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

„Kobiety mafii" trafią na ekrany kin 23 lutego 2018.

Zobacz oficjalny ZWIASTUN

RadioZET.pl/SI