Zamknij

Kobiety mafii 2. Nowy film Patryka Vegi

Redakcja
30.03.2018 09:07
Kasia Warnke w filmie Kobiety mafii
fot. Archiwum Radia ZET

„Kobiety mafii 2” — premiera nowego filmu Patryka Vegi ma odbyć się na początku 2019 roku. Co wiadomo już o najnowszym projekcie polskiego reżysera? Zdradzamy szczegóły!

Kobiety mafii 2. Nowy film Patryka Vegi

Jak nieoficjalnie poinformował portal Wirtualnemedia.pl, po sukcesie frekwencyjnym „Kobiet mafii” w kinach (na początku marca obraz przekroczył milion widzów) Patryk Vega zdecydował się zrealizować kontynuację tej historii. Z informacji, które podał serwis, wynika, że premiera filmu „Kobiety mafii 2” zaplanowana jest na początek 2019 roku.

Zobacz także

W „Kobietach mafii” — filmie opowiadającym o środowisku tzw. grupy mokotowskiej, przedstawionym z perspektywy kobiet — pojawiły się m.in.: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Obok aktorek wystąpili m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony polskiego kina: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko czy Janusz Chabior.

„Kobiety mafii 2” ma być kontynuacją historii przedstawionej w pierwszej części filmu. Czy nowy obraz Patryka Vegi znów okaże się komercyjnym sukcesem? Przekonamy się już niebawem.

 

RadioZET.pl/SI