Zamknij

Kobiety mafii. Serial w Showmax. Kiedy i gdzie oglądać odcinki?

Redakcja
16.05.2018 09:40
Kobiety mafii. Serial w Showmax. Kiedy i gdzie oglądać odcinki?
fot. Archiwum Radia ZET

„Kobiety mafii” – już w maju premiera nowego serialu Showmax. Nowa produkcja ma być rozszerzoną wersją filmu Patryka Vegi o tym samym tytule. Gdzie i kiedy oglądać odcinki?

Kobiety mafii. Serial w Showmax. Kiedy i gdzie oglądać odcinki?

„Kobiety mafii” – Patryk Vega zapowiedział, że już w maju na platformie Showmax pojawią się pierwsze odcinki rozszerzonej wersji filmu. Wiadomo, że pojawią się nowi bohaterowie oraz wątki, których nie można było zobaczyć w filmie.

Zobacz także

W „Kobietach mafii" – serialu (a wcześniej filmie) opowiadającym o środowisku tzw. grupy mokotowskiej, przedstawionym z perspektywy kobiet – pojawią się m.in: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Obok zjawiskowych aktorek, w serialu podobnie jak w filmie, wystąpią m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony polskiego kina: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko czy Janusz Chabior.

Premiera serialu „Kobiety mafii” już 30 maja w Showmax. Co ciekawe, Patryk Vega pracuje także nad 2. częścią filmowego hitu. Film „Kobiety mafii 2” ma być kontynuacją historii przedstawionej w pierwszej części filmu. Czy nowy obraz Patryka Vegi znów okaże się komercyjnym sukcesem? Przekonamy się już niedługo.

RadioZET.pl/SI