Zamknij

„Kogel Mogel 3”: Kolejna aktorka dołączyła do obsady filmu. Zdradziła, kogo zagra

Redakcja
08.11.2018 12:03
„Kogel Mogel 3”: Kolejna aktorka dołączyła do obsady filmu. Zdradziła, kogo zagra
fot. facebook.com/kogel.mogel.trzy

„Misz-Masz, czyli Kogel Mogel 3” to kolejna część komediowej serii filmowej, która bawiła widzów na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Kolejna aktorka potwierdziła swój udział w produkcji. Zdradziła także, w kogo się wcieli.

We wrześniu Ilona Łepkowska potwierdziła, że powstaje trzecia część serii komedii „Kogel Mogel”. Dwie pierwsze były bardzo popularne na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Scenarzystka zapowiedziała, że fabuła będzie kontynuacją perypetii znanych już widzom postaci: Barbary, w którą wcieli się Ewa Kasprzyk, Katarzyny (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) oraz Mariana (Zdzisław Wardejn). W październiku zdjęcie z planu produkcji opublikowała także Anna Mucha.

Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne informacje na temat obsady „Kogla Mogla 3”. W środę kolejna aktorka pochwaliła się udziałem w komedii. Co więcej, zdradziła kilka szczegółów na temat swojej roli.

ZOBACZ: "Kogel Mogel 3": Obsada i data premiery

Katarzyna Skrzynecka zagra w „Kogel Mogel 3”

W mediach społecznościowych zdjęcie z planu filmowego opublikowała Katarzyna Skrzynecka. Pozuje na nim razem z Maciejem Zakościelnym. Ogłosiła również, że bierze udział w produkcji.

„Długo wstrzymywałam się z tym miłym newsem, bowiem o tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji. A nawet jeśli i to-zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu. Z radością dołączyłam do ekipy obsady superprodukcji »Miszmasz, czyli kogel-mogel 3« – napisała Skrzynecka pod postem na Facebooku i zdradziła, czyją rolę zagra:

„Marleny Wolańskiej-żony słynnego (dziś już dorosłego) Piotrusia Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny. Marlena to bardzo majętna, nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana”.

Katarzyna Skrznecka i Maciej Zakościelny
fot. Instagram:@katarzyna_skrzynecka

Trzeba przyznać, że obsada trzeciej części komedii wygląda imponująco. Być może szykuje się komediowy hit.

RadioZET.pl/MF