Zamknij

„Kogel Mogel 3”: pierwszy plakat. Sieć kin przygotowała prezent dla fanów

Redakcja
06.12.2018 12:51
„Kogel Mogel 3”: pierwszy plakat. Sieć kin przygotowała prezent dla fanów
fot. Instagram:@kogelmogel.official

Coraz mniej czasu pozostało do premiery „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”, kolejnej części lubianej serii komediowej. W sieci opublikowano oficjalny plakat, a jedna z sieci kinowych przygotowała dla fanów specjalną ofertę.

„Kogel Mogel” to bardzo dobrze przyjęta komedia, do której scenariusz stworzyli Roman Załuski i Ilona Łepkowska. Film trafił na ekrany kin w 1988 roku, a rok później pojawiła się kontynuacja, „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Wydawało się, że kolejna część nie ujrzy światła dziennego, tymczasem po 30 latach od „Galimatiasu” Ilona Łepkowska zapowiedziała „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”. Film ma być ukłonem dla poprzednich produkcji, w obsadzie zobaczymy wiele znanych twarzy, a fabuła będzie kontynuacją perypetii lubianych bohaterów. Kasia nadal mieszka w Brzózkach. Niespodziewanie do Polski wraca jej syn, który szybko wpada w tarapaty. Tymczasem Wolańska zostaje celebrytką, co rodzi konflikt z jej mężem i córką.

ZOBACZ: Kto wystąpi w "Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3"?

„Kogel Mogel 3”: specjalna oferta dla widzów

Premiera „Misz masz, czyli Kogel Mogel 3” zapowiedziana została na 25 stycznia 2019 roku, a więc już niedługo. Opublikowany więc został oficjalny plakat promujący produkcję. Utrzymany w kolorowym, nieco teatralnym klimacie, prezentuje sylwetki głównych bohaterów. Połączenie starych wątków z występami nowych postaci zapowiada również krótki opis „tak jakby ciąg dalszy”.

Kogel Mogel 3 plakat
fot. Instagram:@kogelmogel.official

Z okazji nadchodzącej premiery sieć kin Helios postanowiła przygotować dla fanów produkcji specjalną ofertę. Od 6 grudnia w sprzedaży znajdują się vouchery, którymi można obdarować rodzinę lub przyjaciół. Są one biletami wstępu na „Misz Masz”, które można wykorzystać w ciągu dwóch tygodni od daty premiery.

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Łepkowska krytykuje Małgorzatę Rozenek i jej program

RadioZET.pl/se.pl/MF