Zamknij

"Kogel Mogel 3": pierwszy zwiastun polskiej komedii. Kiedy premiera?

Redakcja
21.12.2018 13:13
"Kogel Mogel 3": pierwszy zwiastun polskiej komedii. Kiedy premiera?
fot. Instagram:@nextfilm_pl

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Misz masz, czyli Kogel Mogel 3", kolejnej części popularnej polskiej komedii. Na ekranie zobaczymy zarówno bohaterów znanych z poprzednich części, jak i nowe twarze. Premiera produkcji już niebawem.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich komedii. Widzowie z niecierpliwością wyczekują dalszych losów Kasi oraz innych bohaterów znanych z poprzednich części. Pierwszy "Kogel Mogel" miał premierę w roku 1988, kontynuacja rok później. Na część trzecią fanom przyszło więc czekać 30 lat. Na szczęście już niedługo, 25 stycznia 2019 roku, film pojawi się w kinach. Tymczasem w internecie pojawił się pierwszy zwiastun, na którym możemy zobaczyć zalążek fabuły i zapoznać się z obsadą.

Kogel Mogel 3
fot. Instagram:@kogelmogel.official

Zwiastun "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

Fanów poprzednich części komedii z pewnością ucieszy fakt, że na ekranie ponownie pojawią się znani i lubiani aktorzy. W zwiastunie pojawia się między innymi Ewa Kasprzyk w roli Barbary oraz Zdzisław Wardejn jako jej mąż Marian. Jako Kasię zobaczymy oczywiście Grażynę Błęcką-Kolską. W filmie wystąpią również: Anna Mucha, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka i Mikołaj Roznerski.

ZOBACZ: Kto zagra kogo w "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

Po latach poznamy Kasię jako rozwódkę mieszkającą z synem na wsi. W wyniku zbiegu okoliczności spotka ona Wolańskich, którzy poza Piotrusiem wychowują również córkę. Między nią a synem Kasi pojawi się uczucie. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, za reżyserię odpowiada Konrad Piwowarski.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Kasprzyk w erotycznej sesji. Pozuje z nagimi mężczyznami

RadioZET.pl/MF