Zamknij

Będzie Kogel Mogel 3. Oto szczegóły

Redakcja
08.11.2017 14:58
Będzie Kogel Mogel 3. Oto szczegóły
fot. YouTube

W ostatnich dniach pojawiły się plotki na temat kontynuacji popularniej komedii „Kogel-mogel”. To byłaby doskonała wiadomość dla fanów kultowej polskiej serii.

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Ilona Łepkowska, scenarzystka dwóch pierwszych części filmu potwierdziła, że skończyła scenariusz „Kogla-mogla 3”. Na razie jednak nie wiadomo wiele więcej –Łepkowska uważa, że najchętniej współpracowałaby przy tym projekcie z Tadeuszem Lampką,.

Warto przypomnieć, że Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka współpracują ze sobą od dawna. Mają na swym koncie takie telewizyjne hity, jak „M jak miłość", „Na dobre i na złe" czy „Barwy szczęścia".

Warto przypomnieć, że w pierwszych dwóch częściach filmu wystąpili m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska czy Małgorzata Lorentowicz.

„Wiem, co oznacza hasło: „film dla każdego" — Kogel-mogel Załuskiego jest zabawny. Na sali tłumy. Jedyne pełne kino, jakie odwiedziłem. Publiczność śmieje się szczerze, ale z „wiochy", którą reżyser pokazuje na ekranie. Tak szczerze, że jestem skłonny przypuszczać, iż nie tak dawno zostawili tam rodziny, a teraz siedzą w kinie i zaśmiewają się z tych, którzy zostali – pisał o filmie Andrzej Wajda.

RadioZET.pl/SI