Zamknij

"Kogel Mogel 4" potwierdzony? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły

Maciej Friedrich
09.01.2020 15:36
"Kogel Mogel 4" potwierdzony? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły
fot. Piotr Molecki/East News

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" okazał się dużym sukcesem. Widzowie zastanawiali się, czy powstanie 4. część komediowej serii. Wątpliwości rozwiała scenarzystka Ilona Łepkowska. Kiedy możemy spodziewać się kolejnej odsłony filmowego hitu?

" Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawił się w kinach pod koniec stycznia 2019 roku. Kolejna część serii polskich komedii, które przez wielu widzów uznawane są za kultowe, została nakręcona po ponad 20 latach przerwy. Choć wiele osób było sceptycznych w stosunku do produkcji, a z finalnego efektu nie była zadowolona nawet występująca w "Koglu Moglu 3" Ewa Kasprzyk, komedia okazała się sukcesem. 

Produkcja zarobiła ponad 50 milionów złotych i znalazła się w czołówce najchętniej oglądanych polskich filmów 2019 roku. Nic dziwnego, że szybko pojawiły się spekulacje na temat kolejnej części. Scenarzystka produkcji, Ilona Łepkowska, przekazała informacje, które z pewnością ucieszą fanów serii. 

Kogel Mogel 4: powstanie kolejna część kultowej komedii. Kiedy premiera?

" Kogel Mogel 4" powstanie, co z pewnością jest doskonałą wiadomością dla wielbicieli polskich komedii. Ilona Łepkowska potwierdziła w rozmowie z PAP, że prace nad kolejną częścią filmowej serii rozpoczną się jeszcze w tym roku. Przyznała jednak, że scenariusz nie jest jeszcze gotowy.

Latem, w czerwcu, lipcu (...) To dobry wynik i to jest bodziec do kolejnej serii, ale na razie nie ma jeszcze scenariusza czwartej części - zdradziła scenarzystka. 

Jak udało się ustalić "Super Expressowi", w "Koglu Moglu 4" zobaczymy zarówno znanych i lubianych bohaterów, jak i nowe postacie. 

Zagłosuj

Czekasz na "Kogel Mogel 4"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se,pl/MF